no ta bude ještě za dlouho na konci velkých prázdnin u nás v jalubí v kavárně...akce se jmenuje spidercore night...jo to taková srdcová akce...už je třetí v pořádí...můžeš mrknout k nám na stránky www.nextunder.wbs.cz tam je v koncertech o tom nějaká zmínka a mužeš se mrknout co tam hráli už za kapely..měj se
autista
Tak se vas na tom plese slysel a fakt tady ta pisnicka fine again je od vas? nechci verit !!








