woow...ta pisen je dobra:))) at vam to takhle hraje aji dal..:))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
woow...ta pisen je dobra:))) at vam to takhle hraje aji dal..:))
Mazaná písnička, pěkně zpíváš... A parádní zvuk... Kdy bude ke stažení?
Hugo TOXX ...kundo máš moc :))
Maca je dobrej kamos....vsak vime co???prave prozivame ROK PSA!!!:-D :-D TOXXX
nejak mě nenapadá důvod, proč na takovou akci posílají tak starého člověka, proč tam nedají nekoho mladšího? hej, to fakt nechápu... bych chtěla vidět, jak to tam děda rozbalil... :D
akorát z vás v tom článku udělali Mentally Corrupted, mají tam špatný popisek fotky...
já vím, to byl vtip, co už... ale tak snad budou příště lepší podmínky...
chce to nejak zařídit dobré počasí... :D
bouřka luxusní... venku by to bylo lepší, ale až na ten stísněný prostor to bylo v pohodě, no prostě mazec :D
dalsi bude az sa maca vrati zpatky = nekdy na konci srpna