Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Urbura crust-punk / Francova Lhota

„Texty v " O kapele" / nový klip“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Beatbox

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

!!! TRIKA !!! vel. L, XL *** 250,- Kč *** k dostání na koncertech nebo poštou

!!! MIKINA !!! vel. M, L *** 600,- Kč ***

 

2014 - ***

Sirák (bicí) (Homoconsumens, ex-Depresy Mouse)

Staňa (kytara, zpěv) (ex-Depresy Mouse, ex-Same or Different)

Filous (basa) (ex-Same or Different, ex-Lehká Mozková Disfunkce, ex-Vědomí)

Sifon (zpěv) (ex-Same or Different, ex-Lehká Mozková Disfunkce, ex-Vědomí)

Bio a historie

LOBISTA

Samou chválou srdce plesá, kdo ti věříl, ten se nezdá, že ti píchne nůž do srdce. Nalhávals jim samé sliby, teď na tebe kvérem míří, říkali tomu korupce. neviditelná ruku trhu nacpala ti plnou hubu penězema, zlatem,vším, čím chceš. skončila už tvoje éra lobisty i premiéra za katr půjdeš s pravdou též.

LESTER BALLARD

Dávný stín, v duších splín mráz a hlad, z Lestera strach. Dětský pláč skrývá tvář, prázdnota a v očích tma. Ve křoví schoulený zírajíc na další hřích. Vyhlíží, čím ukojí mysl zlou, zvrácenou. Toulá se nocí se svou nemocí, hledá svou oběť, odříká zpověď.

CO ZBYDE?

Na každého dojde v domě plném prázdných věcí, v domě s vodovodem. S čelem na zdi v domě, kde kapku po kapce dochází času trpělivost. Co zbyde? - Tváře se rozplynou. Co zbyde? - Vůně vyprchají. Co zbyde? - Hlasy odezní. Co zbyde? - Vzpomínky na bolest. Zbyla přání, jak to mělo být, Zbyly jen jizvy, jak se to stalo. Vzpomínky na bolest, která nebyla bolestí, vzpomínky na štěstí, jež bylo prchavé.

SLEPOTA

Proč čekáš až dojdou síly? Utíkáš do myší díry? Proč nebráníš nač máš nárok? Radši zdrháš někam za roh. Díváš se a nevidíš, posloucháš a neslyšíš. Otoč se a věz, že všechno je jen lež. Probuď se už ze sna a vstaň. Seber jim tu jejich zbraň. Dokud budou při moci, nebude nám pomoci. Nenech se už srážet a nikým urážet. Co je komu do tebe, stůj si za svým pro sebe.

JUSTICE

Dvě slova stačí, když ke zdi tě tlačí. Slyšíš svá práva, justice nahá. Za katrem skončíš nežádoucí. Jsi pro ně špína, už chystá se díra. Justice je slepá. Smyšlená pravda, osud prohrává. Poslední přání? Nebuď naivní!

POSEDLOST

Vidinou zaslepen, příběh, jenž rodí se každý den. Každého přítelem zlo, které vytláčí dobro ven. V duších zakořeněn, p o věky věků je to zlý sen. Temným čarodějem, legendou dávnou vyprávěn. Posedlost mocí, zlatavým chtíčem, je zlou nemocí, krvavým bičem. Zaplať!!! Je slyšet ze všech světových stran. Zaplať!!! Neb přijde deset Egyptských ran. Zaplať!!! Než kat nabrousí svou lesklou zbraň. Zaplať!!! Začíná slétat se hejno vran.

ZÁVISLOST

Nezbylo nic, co chtěl jsi říct, pravda a lež, vyber, co chceš. Každý ti lhal, říkal jak dál. V rukou jen třes, v mysli jen děs. Z postavy stín, v duši zbyl splín, ve tváři strach, kdo byl tvůj vrah? Nevrátíš se zpět, rychle běží svět. Písek v hodinách už mizí v hlubinách. Nevrátíš se zpět, už slyšíš ptačí zpěv, nekonečný hněv teď přikryl tvoji tvář. Za množstvím propastí teď vládneš krutostí, co prožil každý z nás, teď pohřbil krátký čas.

AGRESIVNÍ JEDINEC

Na co se ptáš? Koho chceš zabít? Kdo se ti dá? Vzít střelnou zbraň, rozbíjet hlavy, založit klan. Jen Já - všechno urvat pro sebe. Jen Já - jejich duše patří tobě. Jen Já - brutální násilí, po krvi hlad. Jen Já - tvé srdce je kámen, jde z něj chlad.

MRTVÝ SAMOTÁŘ

Přestaňte se mě štítit, koho z vás tohle napadne? Takový že život není? Každý z vás se může zmýlit. Vaše předsudky mi prohlubují staré rány, v bolesti už nad hlavou mi poletují černé vrány. Možná dnes jste naposled viděli mou tvář. Uvnitř v opuštěném hrobě mrtvý samotář.