Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Unfairy Tales metal / Praha

„Nezemřela, jenom spí...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

přerušení činnosti

Upraveno:

Zdar,

 

bohužel máme dnes jen špatné zprávy.

K 11. 11. 2010 Unfairy Tales vyhlašují pauzu na dobu neurčitou. V současné době nemáme ani zkušebnu, ani zpěvačku, ani dost času věnovat se hraní tolik, kolik bychom chtěli. Držte nám palce ať ta pauza brzy skončí... a kdyby u nás někdo chtěl zpívat nebo věděl o slušné a nepříliš drahé zkušebně (a nejlépe obojí), ať se ozve na ilwas<at>seznam.cz nebo na haeko<at>seznam.cz , budeme velice vděční. (Jak to bude s časem se prorokovat nedá, ale v příštím semestru to určitě bude zase jinak.)


Jo a kdyby někdo chtěl naše CD "Lead the track", je možné si ho objednat u libovolného člena kapely za pouhých 150 korun.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Stephan


Bez profilu

Nice voice! :-)

Greetings from your friends in Germany. ^^

Zobrazit všechny názory »