Underhill - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Underhill rock

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hvězdný dálky (NOVINKA - 2009) 362 ×
  • Faidra (duet - CD Mene Tekel) 340 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Padlej Anděl (CD Mene Tekel) 185 ×
  • Vepřová duše - PRASE (bonus song) 158 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Rocková kapela Underhill vznikla v listopadu 2006 – název je parafrází na příjmení lídra skupiny a jeho přezdívka z dob studií na střední škole. / původní složení kapely: Zdeněk Podhůrský – zpěv a doprovodná kytara / Zdeněk Beran – elektrická kytara / Tomáš Beran – basa / Tomáš Stloukal – bicí / Jarmila Chromíková – klávesy / Gabriela Urbánková – zpěv a vokál / Honza Zázvůrek - doprovodná kytara /// speciální host: Marek Vašut - buben , vokál /// kontakt - INFO / www.underhill.cz

UNDERHILL (2011):

Zdeněk Podhůrský (zpěv, kytara)
Zdeněk Beran (el. kytara)
Tomáš Beran (baskytara)
Jan Šulc (el. kytara2)
Jarmila Chromíková (klávesy)
Eliška Dvorská (housle)
David Uher (bicí, perkuse)
Michaela Zemánková a Gabriela Urbánková (vokály, zpěv)

UNDERHILL Band (2009-2010):

Zdeněk Podhůrský, Zdeněk Beran, Eliška Dvorská,
David Uher, Eliška Nosková (j.h. - vokál)

Komornější seskupení Zděňka Podhůrského, UNDERHILL Band,
má na repertoáru rovněž zhruba 90 minut hudby, která je i s texty opět výhradně z autorské dílny ZP/ZB, vše v českém jazyce.
Jedná se o některé přearanžované písničky z CD Mene Tekel skupiny Underhill, stejným poměrem hraje kapela písničky zcela nové, komponované a aranžované již pro tuto akustickou verzi.

Skupina má od té doby za sebou několikaleté koncertní působení a také hledání.
V roce 2009 přišel Zdeněk Podhůrský s novým hudebním projektem UNDERHILL BAND, který zeštíhlel na čtyři hudebníky a hraje baladické folkrockové aranže opět autorských písní ZP.

Po ročním hraní ale nakonec dochází k fúzi obou seskupení.

Kapela má jasný styl a české texty, zasahující všechny generace.
V současnosti ve studiu připravuje materiál na druhé CD s názvem
"Mám ji v patách".

 

 

Underhill Band

Nové hudební seskupení Zděňka Podhůrského, Underhill Band, má na repertoáru zhruba 90 minut hudby, která je i s texty opět výhradně z autorské dílny ZP, vše v českém jazyce. Jedná se o některé přearanžované písničky z CD Mene Tekel skupiny Underhill, a stejným poměrem hraje kapela písničky zcela nové, komponované a aranžované již pro tuto akustickou verzi.

 

Bio a historie

...o rockové kapele jsem snil od střední školy ...už v té době jsem skládal texty a písničky , i když jen do šuplíku ..Před dvěma lety jsem je zahrál na kytaru na mejdanu, kde je slyšel můj kamarád Martin Němec (lídr skupiny Precedens) a nabídl mi, že z toho materiálu uděláme skutečnou rockovou muziku ..zaranžoval pět věcí, podle mého soudu úžasně, a já díky tomu v červenci 2006 založil svou vlastní kapelu Underhill , a v lednu 2007 jsme měli svůj první velký koncert v Lucerna Music baru (o další aranže mých pecek se postaral Zdeněk Beran, kytarysta mé skupiny, a člen skupiny Glanc) ...přišlo kolem 400 lidí , byl to velký úspěch.

Následně vzniklo debutové CD s názvem Mene Tekel, obsahující 13 písní + videoklip. Skupina se hodlá co nejvíce zaměřit na živé koncertování na letních festivalech a klubových scénách. Mene Tekel! ZP