Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Umbrella-Grind grind-violence / Ústí nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

UMBRELLA - Violently cacophonous grind attack

SESTAVA :

Paya - kytara
Moco - basa
Humid - zpěv
Džizr - bicí

www.umbrella.wz.cz

Bio a historie

Samotné začátky sahají někam do roku 1999-2000, kdy jsme se v jedné ústecké nalejvárně domluvili (Humid a Paya)  na vytvoření nějakého "hudebního" díla z důvodu sázky s jedním tamním štamgastem (Hippy). Odhodláni udělat "NOISE" nejhrubšího zrna se nám podařilo kontaktovat a domluvit se s dalším členem (Kocík), který se nám nabídl být nápomocen.

Takto někdy v létě roku 2000 vzniká ve složení Humid-zpěv, Paya-kytara a Kocík-bicí za asistence tržnicového kazeťáku zn.  "Vietnam" naše první demonahrávka, na které bylo zachyceno nesčetně "skladeb" nepřesahujících délky pár sekund s   celkovým časem přes 30 minut. Tímto se naše hudební tvorba rozpadá a naše aktivity se ocitají na bodu mrazu.

Až o několik let později po snaze o znovuvytvoření hodnověrnější verze se opět dáváme  dohromady   (Humid, Paya).     S dalšími členy (Džízr a Roman) na konci roku 2003 nahráváme další matroš s názvem "NO-2". Toto vychází na CD  u"Thrash Records" a má více jak 100 skladeb časem přes 40 minut.

Tím se nám ustálila formace v sestavě Humid-zpěv, Paya-kytara, Džízr-bicí a Roman-zpěv a s rokem 2004 následuje první vystoupení, na které jsme nuceni už konečně začít "zkoušet"!!!!

Na začátku roku 2005 po společném hraní  začínáme s  natáčením dalšího  materiálu  nesoucí  název "NEOTOXIN".       Ten  byl  nahrán  v "Turgosheim studiu" a  vydán u "Triskelion Production" s  obsahem 39 věcí a celkovým časem
27 minut, na kterém se stylově ubíráme trochu jiným směrem nežli bylo v úplných počátcích plánováno.

Po dalším roce hraní se nám na konci roku 2005 daří sehnat již pátého člena (Moco) který se chopil basy.      Nahráváme další promo-materiál,který je ale po čase smazán-(SHIT).!!!!

6.6.2006 od nás odchází (Roman).Proto se druhého mikrofonu chopil (Moco) a opět se do toho tvrdě opíráme!

Nyní připravujeme nový matroš ,který by se měl údajně zplodit na jaře roku 2007.Tak se těšte "GAUNEŘI".