čau:) opravdu fakt moc se mi líbí vaše hudba :) snad se někdy potkáme na fesťáku :D a jen tak dál !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau:) opravdu fakt moc se mi líbí vaše hudba :) snad se někdy potkáme na fesťáku :D a jen tak dál !
Noo, tak první místo... Éterická je prostě éterická =)) Uvidíme se na plese v Tp =))
hmm...asi si tady trochu odblinknu....hmm....em..ehm
etericka....uplne uzastna krasna pesnicka!:))
"jsou tahákem většiny letních festivalů." tuhle větu snad nemyslíte vážně, ne?
Zdravím.Rádi bychom tě touto formou pozvali na náš profil.Máme tam k poslechu i ke stažení celé debutové album.Můžeš ohodnotit a když se ti budem líbit tak i přidat. S pozdravem idioti !!! Rock On !!!
yep, je to vyborny, jen tak dal, kdo nema co delat ty taky nemas co delat? udg rulez za chaotic hlasuju pro.
Zdravím, jste fajn, skvěly texty, přidávám .)) a ať to šlape ! P.S.: s tou éterickou je to pravda...:D ale tím víc se mi ta písnička líbí..))
Poslouchal jsem eterickou a vsiml jsem si ze pocatecni vyhravka je temer stejna s vyhravkou Marilyn Mansona - Sweet dreems. Nikdy jsem si nemyslel ze si do pisnicky UDG budu moct uplne jasne pobrukvoat Sweet dreams :-D
Ahoj....ááá...vaše deska Autoportrét...uplně.....fešácká.....xD