Duchcov byl božííííí!!!!!! Jste nejlepšííí!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Duchcov byl božííííí!!!!!! Jste nejlepšííí!!!!
Ahoj, moc tomu nevěřím ale i tak to zkusím. Už nějaký ten pátek píšu texty a zajímal by mě názor někoho kdo tomu opravdu rozumí . Šlo by napsat do zpráv nějaký kontakt kam by šli zaslat texty?Díky.
Ahoj chlapi. Výborná hudba. Chcete zlepšit akustiku ve zkušebně a nevíte kam jít? Jsme Vám k službám... :-)
Fotky z pražského Majálesu
http://studnicny.rajce.idnes.cz/Prazsky…
Zdravíme,
Nahráli jsme dvě nové české písničky z připravovaného alba, které si můžete poslechnout na našem profilu :)
S pozdravem MadFalls
http://bandzone.cz/madfalls
Zdravíme příznivce kvalitní hudby! Zrovna jsem vydali singl Alibi, poslechněte na našem profilu! Když se bude líbit, budeme rádi za add. Mějte se, IRNIS
Ahoj kluci, zdravím, včera na majálesu v odtravě jste byli dobří :-)
http://www.pryncypall.cz/newweb/2012/05…
Ahoj pánové:-) Vydali jsme nový singl Pyžamo, je k poslechu na našem bandzone profilu, poslechněte a klidně přidejte komentář. Ať se daří! Ahoj MA:-)
prosím odkaz na fanouškovský klip od Veroniniky Langmajerové :))