Trubadoors - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trubadoors punk / Zábřeh

„Triangl 2014, komplet k poslechu!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Comeback,kterej "NENÍ JEN TAK"

Od pátrání po frontmanovi Kozlovi uběhla pěkná řádka týdnů. Po dlouhých čtyřech měsících hledání,byl nalezen zarostlý,zpustošený s očima jako dvě vagínky v Liverpoolském předměstí na Britských Ostrovech. Datum deportace zpět do střední evropy,do České Republiky, byl prozatím neoficiálně ohlášen na 4. února tohoto roku.

A to znamená? Zavření se do zkušeny,osvěžení našich zaprášených skillů a přïpravovaní se na několik kulervoucích akcí jak fyzicky,tak hlavně psychicky.Protože už teď máme v plánu několik skvělích RIOTŮ s naši více než spřátelenou bandou se vzteliknou.Na kterých rozhodně nesmíte chybět!!! Upřesnění všech datumů,časů a míst konání bude oznámeno  ne-prod-le-ně.

Dále...

...Naše aktivita mínus,dala našemu velmi dobrému kamáradovi (který nese pseudonim DANDA POHODA.) podnět k tomu,vytvořit již z pořízených záberů koncertní klípek(klip ve kterém 100% není ryba :D),který sklidil v řádách našich nejbližších velkou pochvalu. Ostatně,posuďte samy !!!!!!!!!

Youtube Video kHMGmuLmKS0Youtube Video kHMGmuLmKS0


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zlá Krev

sorry za spam...
Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

Zobrazit všechny názory »