Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trio Romano world music-ethno / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové nahrávky z letních akcí !

Servus! Už si to slyšel(a)? Koupil jsem si novohu hráčku s názvem Zoom H1.

Vybral jsem pár em pé trojek, abyste měli co poslouchat!

Znalci jistě ocení úplně jinou kvalitu nahrávky, mělo by to být na první poslech okamžitě žřejmé, pro srovnání, můžete prvních šest songů porovnat s posledním, který jako jediný není pořízen rekorderem. 

A aby to bylo ještě více rozmanité, čyři songy hraje original Trio Romano v klasické sestavě, na dvou nahrávkách prozměnu hrají zcela jiní muzikanti.

Tak Vám přeji příjemný poslech, písničky sice nejsou zcela nové, ale třeba song s názvem Mesecina sem dávam poprvé.

A možná se velmi brzy dočkáte dalších nahrávek. 

Gy.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Lačo Dživipen


Bez profilu

My jsme z Hořic, ale kapela jako taková už nefunguje. Jenom občas jammujem ve zkušebně. Teď ti prý psal ten gádžo,saxofonista od nás, aby vás pozval. Tak doufáme že neodmítnete je to fakt muzika jak má bejt :-)

Renata


Bez profilu

Tedy boys, byla jsem na vašem nedělním koncertě. Velmi mile jsem byla s kamarádkou potěšena, fantastic! Great! Fakt jako jste byli v pohodě a dobře se nám to poslouchalo. Příště rozhodně dorazíme znovu a vezmeme kámošky.Byli jste vážně super, líbili jste se nám všichni a ten váš pan saxofonista, to je excellent! Ale i ostatní, fakt super, zpěvák krásně zpívá, kytarista very nice boy a ti dva taky krasavci, ani se nám domů nechtělo. Kdy zase hrajete? Máte web pages?

Zobrazit všechny názory »