o tom cesťáku nepochybuj :) vybaví sa ak máte čas a chuť prísť
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
o tom cesťáku nepochybuj :) vybaví sa ak máte čas a chuť prísť
> Herostratos: Bohužel je to celkem lán cesty a pochybuju, že by nám někdo uplatil cesťák. Možná časem v rámci nějakýho tour na východ.
> PsychadeliC: Jak psal Toki, na Ovu máme jen ty nejhezčí vzpomínky. Platí vesměs to samý, co o Slovensku. Na jeden koncík se to pořadateli těžko vyplatí, takže taky nejspíš v rámci nějakého severského tour. Ale určitě se ozvi, třeba seženeme nějakej koncík po cestě a bude to v pohodě...
> Wes: Skoro (poprvé)
jo jo, kluci hraje vám to výborně, jen tak dál.....
na Ostravu mame jen ty nej vzpomimky ...a nekde kolem se budem motat v unoru
nejlepe zacatkem dubna, to poradam vetsi akci
To je silene, naprosto genialni... super hosi! Doufam, ze se ozvete az budete nekdy kousek od ostravy, rad vam zaridim v ostrave koncik ... :) Petr
Až na dno blahobytu je dokonalosť sama o sebe.fest často vás počúvam teraz.na slovensko sa nechystáte náhodou?
4 cecilka - na co si zvedavej?:)