Tosiro - Novinky | Bandzone.cz

Tosiro doom / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tarot
  Postila
 • Sevastopol
  Postila
 • Lunvy Slunosvit
  Lunvy
 • Lunvy Slunozmar
  Lunvy
1 2 3 4 5 681013162025303539424446 47 48 49 50

Postila

https://tosiro.bandcamp.com/album/postila

Lunvy

https://tosiro.bandcamp.com/album/lunvy

Zaříznout...

Jistě jste si všimli, že nám to tady "trošku chcípá". Není to ani tím, že bysme neměli co psát, jen si nejsme úplně jistí, jestli to ještě chceme psát sem na Bandzone.

Tenhle portál zakládala banda nadšenců okolo mého kdysi tak oblíbeného Defboardu jako "od fanoušků pro fanoušky" a na atmosféře to bylo znát. Bylo tady moc fajn. Jak šel čas, začala ale jeho směřování víc a víc určovat neviditelná kapitálová ruka trhu. Neříkáme, že je to špatně! Každý se musí něčím živit a tohle je pro Majkláče a spol velice hezký způsob, kdy je jim zaměstnání i koníčkem.

Jen už to nejspíš není nic pro nás. Jsme zkrátka stará banda punkerů, ktará se nikomu nevnucuje, nikdy nevnucovala a veškeré anální alpinolezectví je nám proti srsti. Nesnášíme "výměnné koncerty, protože to někomu dlužíme a oni nám" a nesnášíme hudební pseudosoutěže s rádobyodbornou porotou. A to, co vzniklo z Bandzone, nám tohle bohužel dost připomíná. Placená proma a schránky zaplavené spamem od metalcoreových nebo hardrockových kapel, o kterých jsme nikdy neslyšeli a "velice výhodné nabídky pro kapely". Takhle to mi ale dělat nikdy nechtěli a chtít nebudem. Vždycky nám bude příjemnější podlaha malého klubu v kruhu posluchačů než pódia. Hudba pro nás zůstává zábavou a prostředníkem k seznámení se s lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako mi. Ne vidinou slávy a úspěchu.

Proto jsme se rozhodli, že do budoucna budeme tento informační kanál už víceméně ignorovat. Ale přeci jen, máme tady už 700 fanoušků (DÍKY!). Někteří z vás nejspíše nemají stejný názor jako mi a chodí sem pořád často a rádi. Takže sekci koncertů budeme stále aktualizovat a občas sem nějakou tu důležitou informaci nebo fotku taky přidáme.

1 2 3 4 5 681013162025303539424446 47 48 49 50