Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Torment black-alternative / Brno

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hunt the Witches 2 230 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Zealot 1 377 ×
  • Dawn of Chaos 927 ×
  • Paradise of Eternal Darkness (unplugged) 930 ×

Novinky

GAME OVER

Ty z vás, kteří dění kolem TORMENT poslední roky sledují, následující zpráva určitě nevyvede z míry. Ohlášených rozpadů a nečekaných znovuvzkříšení, příp. pokusů o fungovaní už máme za sebou tolik, že už i nám to přijde komické. Nyní ovšem za ukončením stojí trochu jiné důvody než obvykle. Dlouhodobá absence bubeníka svůj díl viny jistě také  nese, ale hlavním důvodem je vznik nového projektu pod taktovkou lidí z TORMENT. Příznivce meloblacku a naší muziky musíme bohužel zklamat, bude se jednat o dost odlišný žánr. O vývoji budeme samozřejmě i zde časem informovat.

Mike/TORMENT


Česká rocková liga '09 - bubeník, kámen úrazu

Kapela TORMENT byla vybrána do základního kola soutěže rock/metalových kapel 'Česká rocková liga '09'. Nemůže se jí bohužel zúčastnit, neboť spolupráce s bubeníkem kapely Amortez Filipem Nováčkem z časových důvodů končí. To má bohužel za následek zrušení i posledního naplánovaného koncertu na festivalu Blacklights v Divišově u Benešova.


Videoklip - Hunt the Witches

Nyní můžete v sekci 'Videa' najít videoklip k singlu Hunt the Witches z posledního alba Without God's Blessing. Klip byl pořízen letos v lednu Mickeym z SF Prod. pro TV pořad Madhouse, kde byla kapela Torment na začátku dubna hostem.