Tommy Trump - O kapele | Bandzone.cz

Tommy Trump punk-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • PARTYSHIT !Novinka 2019!
  Nezařazeno
 • NAZDAR SLÁVO
  Nezařazeno
 • SELFTITLED
  Nezařazeno
 • Vancouver (demo)
  Nezařazeno
 • Reputation (demo) ft. Jarda Stuchlý
  Nezařazeno
 • Edmonton (demo)
  Nezařazeno
 • Megahit
  Nezařazeno
 • Raid of the Crows (Just War feat. Tommy Trump)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Tommy Trump, vlastním jménem Tomáš Gavlas začal svou hudební cestu již v útlém věku, díky svému otci, legendárnímu Frýdecko-místeckému punkerovi Sanchovi, který jej už jako dítě přizval na několika vystopeních jeho kapely BRATROVA SVATBA (najdeš na BZ) .
Ve 13ti letech pak Tommy společně s dalšími práteli zakládá svoji první regulérní punkovou kapelu Excitace kde se poprvé prezentuje na postu zpěváka a textaře (najdeš na BZ) která působila aktivně v roce 2005 a odehrála něco kolem 10 koncerů. Další kapelou ve které působil byla finopal-crustová smršť Myšlenková Křeč kde TT hrál na basu, v kapele zůstal něco přez rok a půl. 
V roce 2007 se opět schází Bratrova Svatba v nové 3-člené sestavě kde byl TT již již regulérním baskytaristou a vokalistou, Bratrova Svatba v této sestavě odehrála kolem 100 koncerů v Čr, Sk a Polsku a  vystupuje sporadicky dodnes i když teď již v rodném Frýdku- Místku.
Dále TT v roce 2008 zakládá další projekt a to kapelu Nulová tolerance (najdeš na BZ) kde původně jen skládá hudbu a texty, po pár akcích přichází jako jeden z dvou zpěváků. 
V polovině roku 2009 odchází z Nulové Tolerance a zakládá novou, pro něj zatím nejdůležitější kapelu BLACK AND BLUE (najdeš na BZ), se kterou sklízí větší úspěchy na české HC-punkové scéně. Hrají po celé Čr i v zahraničí, vydávají demáče a splitka (CD split s mexickými Excluded-najdeš na BZ)
V roce 2013  Black and blue jde do útlumu a Tommy se začíná věnovat sólové tvorbě.
První demo sing Vancouver vyšel 13.1 2015,který byl v krátké době následován dalšími 2 demo songy Edmonton a Reputation. Všechny 3 demosingly mají i vlastní demo videoklip.
Mezitím Tommy dále působil s Bratrovkou a Black and blue, ale na koncí roku 2018 vypouští do eteru svůj první oficiální singl Selftitled a útočí punkem na pop music!