Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tommy Indian pop-alternative / Beroun

„New Community“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Slow Slow Slow 1 883 ×
  • Ten Thousand Miles Away 1 207 ×

Novinky

Podzim s Indiány

Po vydání debutového alba Moon Dreamer, které podpořila OSA ve svém programu Partnerství a které bylo příznivě přijato fanoušky i kritikou, jste se s kapelou Tommy Indian mohli potkat na některých letních festivalech – za připomenutí určitě stojí zejména vystoupení na trutnovském festivalu, kde při obřadu takřka šamanském pokřtila Ester Kočičková Thomasovu indiánskou čelenku. Čelenka se teď spolu s kapelou vydá na cesty po hudebních klubech. Indiány tak můžete vidět spolu s klubovou stálicí Sunflower Caravan 2.10. v klubu Doma v Ústí nad Labem, 3.10. v klubu Metro v Brně, 11.10. v klubu Garage v Děčíně a 26. 11. v klubu Anděl v Plzni.


International Songwriting Competition - Honorable Mention!!!

Upraveno:

S písní Slow Slow Slow jsme zaujali jako jediní Evropané porotce, mezi nimiž nechyběli umělci jako Tom Waits, Jeff Beck, Suzanne Vega, Robert Smith (The Cure) nebo Mark Foster (Foster the People). Z více než dvaceti tisíc songů z celého světa jsme byli vybráni do finálové elity v kategorii Adult Album Alternativ (AAA) a obdrželi "Honorable Mention".

Jen tak pro zajímavost - před pár lety v téže soutěži uspěli např. The Band Perry, kteří se momentálně pohybují v popředí americké albové hitparády Billboard 200. Hezká inspirace :)


Umístění Tommy Indian můžete sledovat zde:
http://www.songwritingcompetition.com/winners


Bandzone.cz Tip týdne

29. dubna 2013

Fanoušci: 66

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
6 871
Poslechnuto skladeb
3 090
Profil registrován
17.4.2013