Cao
chlape jeste hledas toho producenta? .. mrkni naa muj Profil a muzeme si pomoct na vzajem zatim se mej meen M.J
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cao
chlape jeste hledas toho producenta? .. mrkni naa muj Profil a muzeme si pomoct na vzajem zatim se mej meen M.J
Ahoj,
chci ti ukradnout čas, aby sis poslechl novou věcičku s názvem Systém. Napiš mi jak to zní :) Se slovy míru na rtech Tade
Zdarec rád bych tě pozval na můj profil. :-) Budu rád za tvůj názor.http://bandzone.cz/fan/macccd?at…
Zdravím kámo,
tohle mě po dlouhé době chytlo :) spolupráce je nutná! S tím bych si uměl představit vystupovat, přidej si mě na fb: https://www.facebook.com/tadetyvole
Zatím mír Tade
Zdrawim líbí se mi tvoje tvorba a hlavně tvoje lyrika..Jestli chceš tak bysme mohli dát něco spolu myslim jako spolupraci sem z tesina takže v tom by asi nebyl problem..Jak chceš tak mi napiš..Peace !
Cau . Sčekni Moje beaty .. rad neco pošlu kdyz se bude libit ... Napis ..
máš pěkné věci:) přidej si mě na FB Dominik Šenk , snad se domluvíme na beatu třeba
Zapoměl sem na tebe bro, určitě se mužem domluvit :)
Zdárek, můžu Tě poprosit o koment nebo fans na mém profilu? :))