Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tmztm punk-rock / Čelákovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela TmZtM vznikla někdy v létě 2007. Zavřela se do zkušebny, kde vymýšlela písničky a cvičila a cvičila. Koncem března 08 nahrála EP Pavouk...

Kdo by to byl čekal, asi málokdo:), ale v létě 2008 tahle banda v tichosti oslavila první rok své existence. Dá se říct, že ho uzavřela koncertem v pražském klubu xt3, takže zase tak tichý to nebylo, ale rozhodně se moc neslavilo...:)
A když už máme první rok za sebou, dovolím si krátké shrnutí...:
Kolotoč jsme spustili celkem rychle, odehráli (na první rok) celkem dost akcí, pořktili EP:). Rozšířili playlist tak, aby nebyl problém odehrát koncert rozumné délky a stále tvořili a tvořili... (z čehož plyne, že budeme muset škrtat a škrtat:( - samozřejmě ne definitivně vyřazovat, ale upravovat playlist na dobu určenou pro naše vystoupení... )
Vznikly stránky, nejrůznější profily, něco málo propagace a chuť nás rozhodně neopustila... Ba naopak:)
Potkali jsme dost fajn lidí, spřátelili se s jinými bandy... prostě si užívali toho, čemu se říká "být v kapele":)

No a stalo se, přátelé, že jsme odmastili již 50 tý koncert a hnedle druhý den načali druhou padinu:-) a když už jsme byli v "práci", vydali jsme se do studia a nahráli singl, který by měl být začátkem září k mání... Děkujeme všem, kdo se na něm podíleli (Láďa Dousek & syn, i náš historicky první host na kolečku, a to sice kamarád Míra Novák, neboli "vopičák" Rychard:D - teda nevim, jestli má prostřední jméno skutečně dle slavnějšího kolegy ze Zoo, ale na basu bez pražců hraje nesporně líp:D, což dokazuje ve své kmenové kapele Lážo plážo - kterým ještě dlužíme za nájem tohoto skvostného umělce ) no a k titulní p(l)ísni Chybíš mi... vznikl náš první klip, za který děkujeme rejžovi Hellshownowi a hlavním protagonistům Terce a Danovi;-)

Děkujeme mockrát svým fanoušům a fanoušicím za přízeň a podporu a těšíme se společně s Vámi na další padesátku, stovku, ...:)

Bio a historie

M@tthew - kytara zpěv
 
Pítrs - basa

Jarda - bicí


kontakt:                    607 607 694
                                   tmztm@seznam.cz 
domovskej plácek: www.tmztm.cz
stránka na fb:           tady
skupina na fb:          zde 

bývalí členové:

Marcel - kytara
 
Petr - kytara

Pavlik - bicí

Vokap - kytara
 
Lhoťák - zpěv

Hanz - bicí

Tomáš - kytara