The Vonts - O kapele | Bandzone.cz

The Vonts rock-alternative / Stínadla

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sharade
  Pandemonic
 • Hometown
  Pandemonic
 • Kids
  Pandemonic
 • On the road
  Pandemonic
 • Blue Saturday
  Pandemonic

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kdo jsou tihle vontové?
Projekt, který se ve stínech scény připravoval na vpád do hudebního moře současnosti, aby hájili hodnoty živé, a hlavně ze řetězu utržené muziky moderně pojatého rock’n’rollu.
Vlivy grunge, funku a písničkářského rocku prosakující skrze přearanžovaná pásma hlasitě znějící lásky k hudbě. To, ale hlavně pár dobrejch přátel, co se vám chtějí svým hraním dát! Pojďte s námi plantážníci!

Captain Jarosh, Ent Vont, Daythwenn, G.

Bio a historie

Parta kluků nalazená na tóny devadesátkových kapel, hledá v obstarožním kytarovém světě i něco víc než jen nostalgii, ale i opomínanou energii punku, která prosakuje všemi jejich hudebními vzory. Hudba The Vonts vás zvedne ze židle, protože z ní srší intenzivní život. Stesk, radost, touha a spoustu vzteku. Tak zní recept na terapeutický rock, jak svůj žánr kapela pojmenovala v rozhovoru pro pořad Startér na rádiu Wave, kde svým bojem o přízeň posluchačů debutovala svým prvním singlem Hometown. Songem, který předcházel krátkému EP – demu Pandemonic (2021), které si kapela, pro potřeby prvotního zvukového vymezení vytvořila sama v produkci prvního zpěváka Enta. Ten je konečně jedním ze zakladatelů a tvůrců skupiny společně s trap-funkovým Captainem Jaroshem a metalovým prorokem Jey-jeym, rockovými šamany, kteří společně křísí můzy a harmonie kytarové hudby. Sestavu dotváří vzápětí se připojivší bassman G. a klávesový talent Ondra T., kteří svým umem spojují celé kapelové pásmo v jeden celek. To jsou všechno The Vonts. Ale kdo doopravdy jsou, poznáte jen naživo – na koncertě. Pojďte s nimi a nechte se rozeznít.