The Voltage - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Voltage hard rock-metal / Stařeč

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Voltage - Apokalypsa (live) 449 ×
  • The Voltage - Rocker (live) 335 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové:

Zpěv -
Sólová kytara, vokály - Petr Kopáček
Kytara - Viktor Hons
Basa, vokály - Marcela Jeřábková
Bicí - Marek Chyba

Skupina The Voltage vznikla asi před dvěma roky. Založili ji Petr s Markem. Za nedlouho se k nim přidal Viktor. V této sestavě hráli na zkouškách pár převzatých songů pořád dokola. Dlouho se snažili sehnat zpěváka a basáka, což se podařilo až na začátku loňského školního roku, kdy Petr nastoupil na střední školu, na které se seznámil s Matějem, který souhlasil s tím, že s The Voltage zkusí odzpívat jednu zkoušku. Matěje zpěv pohltil tak, že u jedné zkoušky to rozhodně nezůstalo. O pár dnů později skupina našla basáka Davida. Secvičili pár coverů a o půl roku později si zahráli na první větší akci. Ná této akci The Voltage hráli pouze jeden vlastní song. Holku z žemlovky, která byla pouhou minutu a půl dlouhá. Před začátkem prázdnin kapela dala dohormady dálší flák. Perverzního šmoulu. Bohužel si v této době založil basák jinou kapelu a tak nám jako záskok basoval Keba. O prázdninách se členům kapely splnil sen! Uspořádali svůj vlastní festival Backstage of Stařeč (festival pro začínající kapely), který měl u lidí ohromný úspěch. Po prázdninách se ve školní lavici rozsvítilo zpěvákovi a dobře se mu (nejen) v suplovaných hodinách chemie začaly psát texty. Po pár zkouškách a přijetí nového basáka Michala, vznikla Apokalypsa. Později song MDV a Rocker. V současné době kapela pilně maká na další vlastní tvorbě. Před koncem roku 2012 kapelu opustil opět basák z rodiných důvodů. V únoru 2013 se basy ujala Marcela, která s nama válela již na několika akcích. Své úlohy se ujala velice zdatně a mimo jiné také skvěle zpívá! V červnu 2013 odešel z kapely Matěj a The Voltage opět hledali zpěv... . Naštěstí se jim podařilo sehnat velmi kvalitní náhradu - Drahoše. Bohužel je jeho členství v kapele jen dočasnou záležitostí. V kapele odzpívá léto a na podzim s The Voltage nahraje první DEMO. Potom kapelu opustí, aby se mohl věnovat naplno svému hlavnímu projektu.

https://www.facebook.com/pages/The-Voltage/128093520584933?fref=ts
 

Bio a historie