The Vice - O kapele | Bandzone.cz

The Vice rock-doom / Stockholm

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 13 Years
  XIII Years EP
 • Run To Seed
  XIII Years EP
 • A Prayer Cast In Stone
  A Prayer Cast In Stone EP
 • Head For The Hills
  A Prayer Cast In Stone EP

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Rickard - zpěv, kytara

Charlie - zpěv, basa

Petter - bicí

The Vice ze Stockholmu se k nám vrací na trojici koncertů, kterou otevřou druhou desítku odehraných akcí v Česku. Dubnové turné odjede ve spojení s kapelami Hell Paso a Strange?. 

Bio a historie

The Vice vznikli ve Švédsku v roce 2012. Ještě jako čtveřice stihli do roku 2016 vydat několik EP, videí, stejnojmenné debutové album na labelu Rambo Music a odkroutit několik evropských turné. 

Rok 2017 a poslední turné v Česku přinesli pár změn. Kapela pokračuje dál jako trojice, zpěv převzal kytarista Rickard, zvuk kapely potemněl a přiostřil. Konec konců všichni členové vyrůstali daleko za hranicí polárního kruhu. 

Všechno to jde slyšet na dvou EP vydaných v roce 2017. EP A Prayer Cast In Stone který vyšel začátkem roku má i videoklip k titulní písni a druhé EP XIII Years které vyšlo koncem roku se dočká klipu ještě během letošního dubna, kdy se kapela vrací na krátké turné do Prahy, Kolína a Hradce Králové.

Na podzim 2018 se chystá vydání nové desky a turné na její podporu.