Kapela hraje převážně bigbeat šedesátých let, skladby převzaté od kapel Doors, Beatles, Rolling stones a dalších. Nechybí ovšem vlastní tvorba, a to i v češtině. Skupina vznikla jako trojčlenná, svá nedávná první vystoupení však absolvovala již v pětičlenné sestavě.
Honzka - elektrická kytara, zpěv
Zdenči - akustická kytara, zpěv
Tiškin - elektroakustická kytara, zpěv
Venca - baskytara
Ryčy - bicí
Kapela vznikla na sklonku předloňského roku během muzicírování tří spolužáků gymnásia Evropská - Honzky, Zdenčiho a Ryčyho. Od té doby proběhly jisté změny, Ryčy na konci druháku opustil školu a tím přerušil i účinkování v souboru. Naopak se k nám přidal další spolužák Tiškyn a taktéž kamarád s námi do školy nechodící - basista Venca. Na přelomu loňského a letošního roku jsme se konečně začali připravovat na první vystoupení. Podařilo se nám získat zpět Ryčyho, čímž kapela měla zajištěného bubeníka. První koncert se odehrál v dejvickém klubu U Rafa, obávanější však bylo druhé vystoupení, a to na maturitním plese v hotelu Ariston, tedy v rozměrném sálu před spoustou lidí. Přes všechny obavy tento koncert (konaný 13. února) dopadl báječně a kapela je na nejlepší cestě k dalším úspěchům...