ožily další nový songy v našem G-I-F stylu. Pokud budete chtít budem rádi když kouknete na náš profil. Začíná nová éra Memphis Belle. See you Dave. a sorry za spamík (-:
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ožily další nový songy v našem G-I-F stylu. Pokud budete chtít budem rádi když kouknete na náš profil. Začíná nová éra Memphis Belle. See you Dave. a sorry za spamík (-:
a či by sa nedalo tam nejako dat skúšat ?
čaute ludia :D ako o tom že ste super není pochýb :D ale one že kde máte skúšobnu by som sa chcel spýtať ?:D
cawko:) vy ste prose great! mohli by ste mi pls poslat pesnicku murrder love? straaasne great song! boli bys te fakt kamosi:)))))) BLACKflag666@pokec.sk alebo icq 299992731
Uzasny:) Bavíte mě!:)
cawte chalani, musim povedat ze v piatok ste boli genialni:) a chcela by som vas poprosit, ci by ste mi neposlali pesnicku Alternate Ego, je proste uzasna, aj moja mama ju zerie:D moje icq je 355-868-008. thnx
paraaaaaaaaadne to bolo v Ziline....suuper suuper suuuper a ten novy song.....to tu dajte prosiiiiiiiiiiiiim....uz si nepametam naazov ale fajny bol :))
boli ste dobrý na staromeských.len tak dalej chalani. dršte sa: ).
nazdar tak ten dnesny koncert bol uplne genialny konecne som as mal moznost vidiet live a bola to uplna pecka tesim sa na rockstone tak drzim palce cawko cawko.
nazdar ;] spoko hudba, paci sa mi :) niekedy by sa dalo daco spolocne urobit, aj ked vidim ze vy program mate dost nabity :) len tak dalej, drzim palce, pracujte na sebe.. :)