no tak at se premiera vydaří;) NO nevím s tou slevou, kdyžtak teda těch stopade objetuju, ale potřebuju si koupit metronom, tak šetřim kde se dá, ale sedět doma se mi zase nechce. to uz bych měla i na bubny, kdybych nikam nejezdila:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no tak at se premiera vydaří;) NO nevím s tou slevou, kdyžtak teda těch stopade objetuju, ale potřebuju si koupit metronom, tak šetřim kde se dá, ale sedět doma se mi zase nechce. to uz bych měla i na bubny, kdybych nikam nejezdila:D
♥ se těším na tu sobotu v Rock Café:))
hele máte slevy na kartu ISIC? hmm asi o tom vy nic nevíte ze?:P
Jeej,tak aj tuná som vas nasla :) Uplne som hrda,ze tu u nas mame taku skvelu a originalnu kapelu :") Len tak dalej,mrte sa tesim na dalsie veci co vymyslite ;) A snad sa mi raz aj na nejaky koncert podari dostat,lebo co som videla zabery z Pohody...Konec cisty :D S otvorenou tlamou som pozerala,ta enegria co z vas isla...Parada ;D ...Snad teda v blizkej dobe budete mat viacej koncertov na zapadnej strane republiky,a budem moct zavitat ;) Takze vela zdaru nadalej a tak no :D
jeeeeeeeeeeeeeee pojeďte nám zahrát do Pilsner city :D
strane ppci:)))
Ahoj klucí, zrovna poslouchám Vaší desku, tak Vám jí musím pochválit. Doufám, že na koncert do Rock Café dorazíte v dobrým rozmaru :) Přeju fajn den.
DOKONALOST ;D !!!
hehe prva reakcia bola kratka....:D....ale myslim že velmi vístižná.... vas poznam asik 2 mesiace..ale patrite medzi moje naj oblubene kapelky...:D....brala by som ete nejaky koncert......dákde v TN alebo v PN...alebo TO....:F...........bola by som moooc rada.....hrate velmi zvlaštnu muzičku a to je fajn..len tak dal....vzhúru ke hviezdám....:D.....bye
eňo ňuňo......:D
zdravicko :) dikes moc za info..cize keby som poslala adresu tricko by docestovalo pekne krasne ku mne??aa lebo v TN asi koncertovat tak skoro nebudete asi a do Bratislavy mam celkom kus...ale cena je super ;) thanks *