The Substation - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Substation pop-nu-metal / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sama v sobě (Singl - 2015) 210 ×
  • Stoka (Demo 2011) 1 449 ×
  • Válka (Demo 2011) 763 ×
  • Loňský léto (Demo 2011) 701 ×
  • Ukradený myšlenky (Demo 2011) 1 062 ×
  • Černá místnost (Demo 2011) 444 ×

Novinky

Nová kapitola The Substation.....

Upraveno:

Je to rok, co jsme přestali aktivně tvořit a vystupovat.
Z původní sestavy jsme s bráchou věděli, že tohle nebude konec, ale jen odraz k další tvorbě. Přesně jsme věděli, kdo bude ten pravej za bicí, s kterým jsme nejednou jamovali Deftones a Incubus covery. V týhle sestavě jsme trávili letní večery ve zkušebně nekonečnými jamy. Při hledání člena, který dá naší kapele verbální projev jsme potkali několik skvělých lidí, kteří mají muziku v srdci. Fakt díky všem s kterýma jsmeměli tu čest!
Hledání se zastavilo na sklonku roku 2015, kdy jsme potkali Ryana, který pochází z Anglické Mekky surfingu, z Cornwallu. Od teď všechny nové skladby dostávají anglické texty a naše tvorba bude kompletně anglická. Za měsíc nás čeká nahrávání singlu, aby jsme mohli co nejříve zpět na pódia a šířit tu nelepší věc na světě, muziku!
---------------------------------------------------------------------------------------------
It is exactly one year since we’ve interrupted our work. Together with my brother we’ve felt there is no way this could be the end of the band, and instead of having negative thoughts, we perceived this change as a whole new impulse to make music.
We knew right away who the new drummer would be. Together we’ve been jamming to Deftones and Incubus on never-ending summer nights. During the time we were looking for a new singer, we’ve met a lot of great people with music in their soul. We are extremely grateful for everyone who crossed our path! By the time we’ve met Ryan at the end of the year, the search for a new singer stopped instantly. Therefore, let us introduce you to our new singer Ryan! He comes from Cornwall - the British Mecca of surfing. From now on, all our new songs will be written in English. We’re planning to record a single in April and are very much looking forward to see you at the upcoming Substation concerts!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »