The Substation - Úvod | Bandzone.cz

The Substation pop-nu-metal / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sama v sobě (Singl - 2015)
  Nezařazeno
 • Stoka (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Válka (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Loňský léto (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Ukradený myšlenky (Demo 2011)
  Nezařazeno
 • Černá místnost (Demo 2011)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nová kapitola The Substation.....

(Upraveno: )

Je to rok, co jsme přestali aktivně tvořit a vystupovat.
Z původní sestavy jsme s bráchou věděli, že tohle nebude konec, ale jen odraz k další tvorbě. Přesně jsme věděli, kdo bude ten pravej za bicí, s kterým jsme nejednou jamovali Deftones a Incubus covery. V týhle sestavě jsme trávili letní večery ve zkušebně nekonečnými jamy. Při hledání člena, který dá naší kapele verbální projev jsme potkali několik skvělých lidí, kteří mají muziku v srdci. Fakt díky všem s kterýma jsmeměli tu čest!
Hledání se zastavilo na sklonku roku 2015, kdy jsme potkali Ryana, který pochází z Anglické Mekky surfingu, z Cornwallu. Od teď všechny nové skladby dostávají anglické texty a naše tvorba bude kompletně anglická. Za měsíc nás čeká nahrávání singlu, aby jsme mohli co nejříve zpět na pódia a šířit tu nelepší věc na světě, muziku!
---------------------------------------------------------------------------------------------
It is exactly one year since we’ve interrupted our work. Together with my brother we’ve felt there is no way this could be the end of the band, and instead of having negative thoughts, we perceived this change as a whole new impulse to make music.
We knew right away who the new drummer would be. Together we’ve been jamming to Deftones and Incubus on never-ending summer nights. During the time we were looking for a new singer, we’ve met a lot of great people with music in their soul. We are extremely grateful for everyone who crossed our path! By the time we’ve met Ryan at the end of the year, the search for a new singer stopped instantly. Therefore, let us introduce you to our new singer Ryan! He comes from Cornwall - the British Mecca of surfing. From now on, all our new songs will be written in English. We’re planning to record a single in April and are very much looking forward to see you at the upcoming Substation concerts!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory