Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Right Reason post hardcore-metalcore / Zlín

„25.6.2016 Praha club 007!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Nečekaná náhoda změnila životní cíle 5tici kluků, když se sešli na vršavských garážích. Kapelu založili Zbyněk Švarc, Jiří Kráčala a Ladislav Hubáček a společně se rozhodli začít hrát hudbu která nenechá lidi klidné. Chvíli po založení přichází na scénu Petr Slavík. Po jeho příchodu se změnil postoj k naši hudbě, začali jsme se více zaměřovat na tvrdší Punk a melodický HC a hlavně jsme to začli vše brát vážně. Když poté přišel Zdeněk Frank(Dýdžej Punk), rozpoutalo to neočekávanou rekakci. Dydžejovy křiky prolínané čistými tony, bzučení kytar a dunění basů, rachot v podobě bicí. To vše se smíchalo a vznikla nová zlínská post hardcorová kapela jménem Right Reason.

Dýdžej: "Stejně jako všichni dobří lidi, si přejem změnit svět v lepší. Věříme že je teď nejvyšší čas na sobě pracovat a že naše důvody proč jít ve stopách velkých hudebníků a umělců, jsou ty správné". 

Bio a historie

Fanoušci: 72

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
10 119
Poslechnuto skladeb
5 129
Profil registrován
29.12.2012