The Rays Of The Sun - O kapele | Bandzone.cz

The Rays Of The Sun alternative-doom / Česká Kamenice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Toward Daybreak
  Distant Worlds
 • Past Time
  Living Flower Gallery
 • It's Over
  It's Over
 • Waiting
  Nature
 • From Broken (live zkouška 2004) Studio Hacienda
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

DANIELA-VOCALS

ERVÍN-GUITARS

MAREK-BASS

SLÁVEK-DRUMS

 

 
 

Bio a historie

Kapela The Rays of the Sun vznikla v srpnu roku 1995. Základní sestavu tvořil Slávek, Ervín a Bobeš.
Vzniká první materiál, který se nese v klasickém doommetalovém hávu. Následují první koncerty, se kterými vypomáhá hostující zpěvák Křepela a basák Mirek (Garbage Disposal). Kapela stále hledá stálého zpěváka. Začátkem roku konečně přichází nový kytarista a zpěvák Michal a klávesistka Pavluš. V této sestavě, Slávek – drums, Ervin – kytara, Bobeš – kytara, Pavluš – klávesy a Michal – kytara, zpěv vychází první demo „AT DOWN“. Bobeš odchází na vojnu a na jeho post přichází basák Marek. Také odchází Pavluš. Sestava se ustaluje. V roce 1997 přichází zpěvačka Daniela. Na jaře roku 1998 vzniká druhé demo „NATURE“, které má velmi dobré ohlasy a půl roku nato vychází jako debutní CD s názvem „WAITING“, které navíc obsahuje 2 nové skladby kde hostuje zpěvák Honza Ježek z Torment Anatomy. Další rok se nese ve znamení neustálého koncertování na podporu nové desky . V roce 2001 jedou The Rays of the Sun do studia natočit nové promo „FOLLOW COPY“, které obsahuje zbrusu nové skladby. Vydání alba se ale oddaluje a plánuje až na rok 2004. Mezitím The Rays of the Sun neustále koncertují. V únoru roku 2004 podepsala kapela smlouvu s vydavatelskou firmou Metal Breath Production a plánuje vydání svého nového alba koncem června.Které se nahrává ve studiu Hacienda pod dohledem Doda.alebum nese název Living Flowers Gallery.
Začátkem ledna 2005 opouští kapelu z osobních důvodů kytarista Michal.Kapela koncertuje dva roky ve čtyřech,podaří se nám zahrát si na Brutalu a otevřít koncert pro Tiamat a Pain.V lednu 2007 přichází Jarda z Lanieny Mentis.V  březnu 2008  Jarda odchází kvůli comebacku sve milované kapely Laniena Mentis.V roce 2009 přichází David a jsme radi že máme opět druhého kytaráka.Chystá se dokončení nového materiálu!Bohužel  po roce David odchází z rod.důvodú.