Ešte nie ste na last.fm, šup šup registrujte sa, nech vás môžem mať v štatistike :P
http://www.last.fm/uploadmusic…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ešte nie ste na last.fm, šup šup registrujte sa, nech vás môžem mať v štatistike :P
http://www.last.fm/uploadmusic…
Chceli sme len, jednu ukazku z albumu tu zverejnit aby sa ludia mali an co tesit uz coskoro...
Preco tu nemate ostatne pesnicky ?
doplnte si martin banda :)
Zdravím všetkých priaznivcov The Paranoid takto to vyzeralo v Novej pekárni 27.12.2008
http://www.youtube.com/watch?v=yAMAZu1…
NazdarTE! Stastny novy rok zelam, onedlho sa vidime v TT ;) uz sa tesim
Do tretice pridávam VIDEO s "podmazom" vianočných piesní, z ktorých dve sa tam určite hodia a boli hrané aj v závere koncertu The Paranoid na Tlmačskej kalbe 2009
http://my.opera.com/Mishel28/blog/
Bol som skeptik, ale riadne ste ma zvalcovali na Kalbe. Každú jednu pesničku som sa nevedel dočkať na nejaké trefné sólo gitaristu. Strašne chválim a prajem vela šťastia. Ste podla mňa perspektívna kapela a dúfam, že raz vás uvidím na nejakom poriadnom pódiu. Mier s vami a ešte raz vela šťastia.
Mister cikula tebe musi jebat, ved THE PARANOID hral vsetky vlastne piesne v unplugged verzii a bolo ich okolo 9 zhruba ak si dobre pamatam, len tu tichu noc odpalili aby to bolo ine a aby sme sa vyblaznili.dalsiu sme si uz pytali mi tak mi teda vysvetli ako si to myslil
Elektrika bola na poslednu pesnicku ticha noc+ vianoce a pridavku pocit slobody ktory si ludia sami vypytali. Vsetky ostatne boli zahrate unpluged exit toilets hraju uplne iny zaner...