The Paranoid
Ahoj, dakujeme ti za ADD, sme moc radi a snad sa coskoro vidime na koncerte, radi by sme v okoli Levic znova zahrali, je to tam skvele..uvidime no..
Ahoj, dakujeme ti za ADD, sme moc radi a snad sa coskoro vidime na koncerte, radi by sme v okoli Levic znova zahrali, je to tam skvele..uvidime no..