Čaues Panosheshi,
mám něco,na co bych se tě rád zeptal, jestli to je možné, dej mi prosím svoje icq, nebo jiný kontakt.
Díky a užij dne. :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čaues Panosheshi,
mám něco,na co bych se tě rád zeptal, jestli to je možné, dej mi prosím svoje icq, nebo jiný kontakt.
Díky a užij dne. :)
jo už ses ozval jednou :D
jo mendigos jsou parádička no.. ale to už se ví dlouho :D
tak hodně štěstí do budoucna a snad někdy na živáku čau :)
Vidim, ze pribyvaj fanousci... ha, muzou se jit vysrat, ja byl prvni... :))
Jen tak dál...WAY WAY
Tož za ten napis na tričku bych vraždila..ale že máš ten dobrej hlas,..:D
Máš fajn hlas...a docela fajn nápady:)
Holt talent:) A abys neřekl,že jsem sráč- spam za spam: http://bandzone.czmendigos
Tyo tvoje hudba mě hodně zaujala:)je to užasné!:) máš skvělé předpoklady;)pisnička Way je hodně skvělá! mě zaujala na první poslech :")
Ty brdo kolik ti je?
za prve je to tak naschvál za druhe zadny taby tady nedám protoze byste kopírovaly!:D:D:D Jinak vsem posluchačům čůůs!
hoď jsem prosimtě nějaký svoje taby...