Výkřik do tmy - Úvod | Bandzone.cz

Výkřik do tmy punk-rock / Plánice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na plný koule NEW
    Nezařazeno
  • Rambo
    Nezařazeno
  • Čas jde dál NEW
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jiriK.

cau kluci, i když to včera někomu mohlo připadat, že si dělam tak trošku prdel (možná měli i trošku důvod si to myslet, když mi viděli :-), tak s tim vašim zlepšením to myslim vážně. a jestli můžu něco doporučit, tak smažte z youtube všechny starý videjka ze zkušebny, atd. a dejte tam (jestli máte možnost) ňákej záznam z ňákýho koncíku z poslední doby.....proč prezentovat rok starej shit, dyž ted je ta úroveň zase vo nákou tu laťku vejš?? .....cus jirik :-)

Stanley06

Zdravim, ještě nějaké info k pátku, bicí Vopaťákovo - basix , kotel dva přechody, kopák, stojan na rytm., stojan crash, stajan ride, stojan hajtka, basovej aparat behringer hlava+celestion 1x15 reprobox, kytarový pokud nemáte možnost, tak se něco najde, hrajete cca od pulnoci, takže v pátek na viděnou, kdyby něco tel: 739760247
Stanley

Zobrazit všechny názory