Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Lizards rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Lizards - Navždy svá 86 ×
  • The Lizards - Vzpomínky 66 ×
  • The Lizards - Single 39 ×
  • The Lizards - Přátelství 40 ×
  • The Lizards - Farewell Song 41 ×

Novinky

Dozvuky TPCA Beat Festivalu 2015

Máme tu krásné nedělní ráno, ideální čas na odpočinek po včerejším zážitku na TPCA Beat Festivalu. Zdeňku Hejdukovi a pořadatelům moc děkujeme za možnost zahrát si na tomto super festivalu, návštěvníkům za skvělou atmosféru a hlavně všem 114 lidem, kteří nás podpořili smskou. Na vítězství to sice nestačilo, ale i tak to pro nás moc znamená.

Fotky z našeho vystoupení si můžete prohlédnout zde v galerii a pokud zatoužíte i po audiovizuálním zážitku, tak stačí jeden klik ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=aynIVCiTnl4

Mějte se krásně.
Vaši Lizárdi.


TPCA Beat Fest 2015

Přejeme pěkné páteční odpoledne. :-)

S radostí oznamujeme, že jsme byli vybráni mezi soutěžní kapely letošního TPCA Beat festivalu, který se koná 11.7.2015 v překrásném areálu Kmochova Ostrova.

Kromě soutěžních kapel a hlavních hvězd je součastí také bohatý doprovodný program a různé atrakce pro děti i dospělé, tudíž tato akce přímo vybízí ke strávení příjemného dne s celou rodinou, mimojiné i poslechem parádní muziky.

Srdečně Vás tímto zveme a snad dorazíte v hojném počtu, budeme potřebovat Vaši podporu! ;-)

Lizárdi Standa, David, Anička, Pavel a Karlos


Probošťská jezera a Volkswagen maraton 2015

Upraveno:

Tak máme za sebou prodloužený víkend, kdy jsme stihli odehrát 2 povedené koncerty.

Nejprve ve čtvrtek večer čarodejnice na Proboštských jezerech. Děkujeme pořadatelům za pozvání a musíme opravdu ocenit krásné pódium, osvětlení a hlavně skvělý zvuk. Jen doufáme, že při nějaké budoucí příležitosti se nás obecenstvo nebude bát a přijde se podívat zblízka. ;-)

A včerejšek byl pro nás takovým malým hudebním maratonem. Ovšem akce to byla parádní. Sluníčko se na nás smálo a úžasně nás nabíjel energií fakt, že mnozí účastníci maratonského běhu vnímali naši podporu a dávali nám krásnou zpětnou vazbu. A nesmíme zapomenout i na naše fanoušky, kteří se na nás přišli podívat! :-)
Děkujeme za tuto příležitost zúčastnit se opět po 2 letech.

Fotografie budou brzy následovat

Vaši Lizárdi :-)