Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kluci francouzska supr, uplny arctic monkeys zkrizeny s joy division a nočníma můrama peta dohertyho o kate mos... to tam tak nějak slyšim... akorát jí prosím FAKT pojmenujte jinak než francouzská, to je jak dybyste byli nějaký pankáči..:))
Mejl dorazil a je na nej odpovezeno ;)
Bezva, dík .)
Ahoj. Zatim se mi podařilo najít jen málo kapel který by mi vyloženě sedly, tohle bude jedna z nich .) tak ať vám to dál šlape! doufám že tu brzo budou nějaký další písně na poslech .)
Pracujem na tom terminu, nechte mi tady na sebe kontakt na mob., jinak spriznujeme
Ahoj, kluci... tak je to definitivni... muzu lidi zvat ? dik L
Zdar, jasne urcite se domluvime a budem radi :)
mail: geekstinkbreathgd@seznam.cz
icq: 221448443
tel: 721720606 - to bude nejlepsi kdyz si zavolame
shot boys, you`re gettin better.... fakt dobrý no..:)) asi se prijdu mrknout na sedmicku a zavzpominat jaky to tam bylo...:)) tesim se na vas, neprestavate prekvapovat a uz dodelejte uz ten demáč hehe...:))
Zdar, ten koncert 19 nebude protoze jsme nenasli zadny kapely. Ale rad bych domluvil nejakej jinej. Nam je v podstate jedno kdy tak se nejak domluvime, v jakym klubu hrajete casto?