Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Inch crossover-grunge / Rakovník

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Skupina The INCH vznikla pod původním názvem Kónický sekretář na přelomu let 1993 a 1994. Pohlavní styk se členy skupiny by v těch letech byl ještě trestným činem. Několik let byla kapela regionální „nadějí“, její členové se v útlém věku stali všeobecně uznávanými instrumentalisty.

Kapela má na svém "kontě" dva nosiče z roku 2005 a 2007 a stovky odehraných koncertů. Dlouholetá stabilní sestava se však od roku 2007 náhle rozpadá....odchod frontmana Petra Slobody poté donutí kapelu téměř 2 roky stát a hledat náhradu, kterou nachází v písničkáři Sunbeamovi. V září 2010 opouští kapelu po třinácti letech bubeník Michal Ortcykr, kterého ale téměř okamžitě nahrazuje zkušený muzikant a dlouholetý kapelní přítel Lukáš Let. V dalším roce pak kapelu opouští zakládající člen, baskytarista Honza Fuchs. Sestava z roku 2002 se tak zcela rozpadá a vzhledem k vytížení Lukáše a Honzy se kapela v létě 2011 rozpadá. Vzniká kapela NoCodesFuture, kterou zakládá Lukáš se Sunbeamem. Jestli THE INCH řekli poslední slovo, ukáže čas....díky za krásný roky.

Bio a historie

THE INCH jsou:

Ladislav Hráský, Sunbeam - zpěv, akustická kytara

Lukáš Kopřiva - kytara

? - baskytara

Lukáš Let - bicí