The Guides - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

The Guides alternative-acoustic / Uherské Hradiště

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Colours
  • Everything (demo)
  • High life (demo)
Captcha obrázek
Bez profilu

Jana

Zpíváte, hrajete skvěle a Vaše angličtina je také na velmi dobré úrovni, máte svůj osobitý styl, který se v dnešní době moc nevidí a to je taky 1 z důvodů, proč vyčníváte z davu. Přeji Vám hodně štěstí, máte velký talent.

Bez profilu

někdo z davu

Skvělý písničky :)

Bez profilu

BigBoss

Hraje vám to dobře - zpívá vám to dobře. Tak s tím něco udělejte, ne ? Chce to někoho kdo vás dostane na nějaký fesťáky a do velkých klubů. Jinak skončíte tady jako spousta jiných talentů.

Bez profilu

Pavel

kluci, pěkné

Bez profilu

Pavel

Tak ještě jedna zpráva. V textu to není jednoduché vyjádřit a už vůbec ne pochopit - nicméně snad to nebude bráno jako pochlebování, což opravdu nechci. Prostě se mi to líbí - nemáte skladeb víc? Dvě dokola není ono.

Bez profilu

Pavel

Ahojte pánové, tak včera na koncertu to bylo prima, ale dojem mírně rozpačitý. Tedy pro mě. Mrkl jsem na tyto stránky, abych zjistil něco víc. Prd muzice rozumím, jen to vnímám. Dema jsou kvalitně super a tím pádem i pocit z hudby mnohonásobně lepší. Libí se mi to -- jen tak dál. Mám rád i Muse, proto tento směr s vaším orginálním sdělením vašich osobností zn. ideál. Film se jmenuje Lucy. Hodně zdaru!

Bez profilu

Jitka Zajíčková

Je to bomba pro mě, ale takových je. Je těžké v tomhle směru odpálit, ale odpalujte, fandím vám a vím, jak je to těžké!!!!!!

Míra Vondrák

Zdravím THE GUIDES,Váš první počin zní velice zajímavě - příjemný zpěv,hezké kytary,výborný zvuk,dobré aranže. Doufám,že zde brzy přibudou další věci,pro sledování Vašeho hudebního vývoje přidávám do oblíbených.
At' se daří... Míra.