Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau. 25.7. proběhne ve Vodňanech tradiční FESTA DE LA POHODA 2015. Vystoupí: ZEMĚŽLUČ, APOLITA, DEZINFEKCE, ILEGALITY, MACGYVER, ThANX, INNOXIA CORPORA, EVIDENCE SMRTI, ALIUSTERA, K.Z.O. a SVINĚ!
Kvůli technickým problémům je release party sedmipalce COMMODORE 64 a RESTRICTION přeložena do hospody Na Zborově. Datum zůstává - 6. 6. Dobrá zpráva je, že kromě C-64, RESTRICTION, DEZINFEKCE a THE BLIND DATERS, zahrajou i místní thrash crust borci CONOPED. Začíná se přesně v 19:30.
ahoj,někdo zná australskou punk kapelu NOBODY´S VICTIM? tady je song z jejich dema 1987 a pod linkem je i ulozto download. https://www.youtube.com/watch?v=x…
Zdar Tomy: Jasný ještě je mám (PHR už ty soje barevný vyprodalo, ale deset kousků tam Papagájovi ještě zítra pošlu..) Napiš mi adresu a tel na mail band@thefialky.cz a on ti to pak pošle;) Díkes za podporu! Kečup BTW: V Punk store je ještě mají taky www.punkstore.cz a nově i trika Kapitán II:)
Když už se bavíme o vinylech, měli by jste ještě ten výroční barevnej? Já bych si ho dal;-)
Taky zdar Borisi:) Já věřím, že desek bude ještě dost a přivezem je.. ale je pravda, že mě prodej úplně šokoval. Nikdy bych nevěřil, že se to bude tak prodávat a že za měsíc a půl po vydání zbyde necelých 70 kusů(z 250)!! Schválně jsme udělali i malý náklad, protože jsme mysleli, že si to koupí jen pár kamarádů.. Napiš mi radši na mail (band@thefialky.cz) celé tvé jméno, abych ti tedy jednu radši schoval.. Poslední dobou se nám ozývá i dost lidí jestli ještě nemám starší desku Kapitán77, ale opravdu už ne, je vyprodaná víc jak dva roky... a u sedmipalců No school( 250 kusů náklad) a EP 2010(náklad 500kusů) zbývá max 10 kusů na www.phr.cz a 10 na www.punkstore.cz + my máme No school posledních 6 a EP posledních 20.. GOD SAVE THE VINYL!! Kečup
Zdar páni,chcem sa spýtať, či by ste mi nemohli odložiť to nové LP(ak sa už nerozpredalo:))a priniesť na koncert do Trenčína...rád by som ho kúpil a mal doma:)ak by sa to podarilo bol by som veľmi vďačný...vopred dík