Tomy70 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tomy70 Muž, 53 let / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Tomy70 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Já?!

Upraveno:

Já!?

Jak už nicku asi plyne, jsem ročník 70'. Hudbu poslouchám od 8mi let co jsem doma měl kazeťák HITACHI což byla tenkrát velká vzácnost a rarita. Začalo to ABBOU, Led Zepellin, Ozzy Ozbournem, a mnoho dalších. Na škole tj. v 14ti jsem dost poslopuchal Větrník, což byl pořad v rádiu. Tak to byly AC/DC, Iron Maiden, Accept. Mimo jiné Depeche Mode, Joy Division, Clash atd. K tomu se mi začali líbit klasický punkový kapely jako- Sex Pistols, Cockney Rejcts, Slaughter+ Dogs, Cyanide, The Exploited, Bob de Vries, UK Subs, Anti Pasti, Angelic Upstars a many many more...;-) Ktomu jsem začal stavět reprobendny a zesilovače, protože z těch normálních z obchodu se mi zvuk nelíbil. Zvuk není o síle hluku, ale o kvalitě, jemnosti vyladění, sladění a dynamice. (však zvukaři ví).  V 17 letech jsem začal dělat diskotéky v Pardubicích- OK BAR s Lubošem Linhartem, kde mi dával dost velký prostor. Pokud se hrála Masovka, tak jsem nevynechal Nirvanu, AC/DC a další. Pokud dole v baru, tak i Guns n roses a další. ;-) Občas pardubický koupaliště, tam to bylo maso... Hudba je dobrá zábava, ale vydělat se na tom moc nedá, tak jsem se musel z tohoto teritoria zdejchnout.

Teď se tak nějak jak je čas vracím k hudbě, i občas něco vybrnkám na kytaru , ale je to jen pro potěchu sebe, ne na produkci. Tím jsem se postupně prokousal k České punk rokové hudbě, která mě docela vzala. Je tady dost kapel které mají melodiku, dobrý  texty jen se těžce prosazují. No je to složitý.  Tak jak je čas s kámošem Danielem objíždíme koncerty a užíváme si sound, ikdyž jsme tam evidentně s nejvíce najetými kilometry, ale na to sere pes a hudbu si užíváme.    

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory