Kilo v drobných - O kapele | Bandzone.cz

Kilo v drobných punk / Dubňany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tak to jsme my
    Nezařazeno
  • Správná cesta
    Nezařazeno
  • Divnej chlap
    Nezařazeno
  • Modrý majáčky
    Nezařazeno
  • Volání o pomoc
    Nezařazeno
  • Tak pojď!
    Nezařazeno
  • Vyvrhel
    Nezařazeno
  • Houmlesák
    Nezařazeno
  • Křiváky, číra, glády (1.verze)
    Nezařazeno
  • Chodíš jen tak po ulici
    Nezařazeno
  • Boj o život
    Nezařazeno
  • Koncentráky gulagy a evropská unie
    Nezařazeno
  • Nesmysl (1.verze)
    Nezařazeno
  • Opice
    Nezařazeno
  • Přetvářka
    Nezařazeno
  • Bite it your scum
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Ukulele, Bicí, Bonga
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Jódlování, Triangl

Kontakty a odkazy

+420774555116 - Číslo na Laďu

Dodatečné info

Tak jsem se rozhodl že když nemám nic jiného na prácu, napíšu nějaké info. Skupina byla založena před létem 2010. To tam byl jenom Laďa (kytara), Karel (zpěv) a Rohlík(kytara 2). Jelikož sme neměli bubny a basu, tak začal zběsilý hon na Bubeníka a Basáka. Na bubny se nám podařilo sehnat Marka a jako baskytaristu Romana. Přes léto se opravovala zkušebna u ladě ve chlévku. Marek ani Roman zatím neměli nástroje. Po létě však Karel odjel za studiem do Brna a Roman se na shánění basy vysral, takže na místo basáka šel Marek a Rohlík nahradil zpěv. Někdy v září sme narazily na Stenlyho,který hned zabral místo bubeníka. Marek si konečně sehnal basu a mohli sme hrát.... ale Stenly nechtěl nechávat bubny u Ladě ve chlévě(aj když byl hezky vymalovaný), tak sme začli zkůšat u Stenlyho doma. Po tom co se Rohlík pokoušel zpívat  sme museli sehnat jiného zpěváka. Nestal se jím nikdo jiný než Hucul. Nahráli jsme (jak jinak než na mobil) první verzi Houmlesáka (text psal ještě Karel), a už to šlo z kopca: další zkůšky, nové texty.. taky sme měli domluvený koncert v malé tělocvičně školy, ale z toho sešlo. Na začátku roku 2011 naši kapelu Hucul opustil a tak začal nový hon na zpěváka. Po sérii zpěváků dokopla kapela ke zpěvu Laďu, jelikož trošku rozumí zpěvu a dal se lehce přemluvit. Potom jsme jenom zkoušeli, zkoušeli a zkoušeli, když tu najednou přišla nabídka, že by jsme si mohli někde zahrát. 20.11.2012 jsme měli první koncert a to v Mistříně. Překvapila nás jedna věc: lidem se to líbilo.

OD 16.1.2011 se jmenujeme "Kilo v drobných" - hlavně proto že se nám název zdál "nepunkový" (a taky proto že kapela s názvem Eskalátor už existovala.)

Koncerty:
20.10.2012 - 10 let Glejtu, Žůdr. Svatobořice Mistřín
30.11.2012 - Punkovinka 2, Stará Budvarka, Hodonín
15.2.2013 - Punkovinka 3, Stará Budvarka, Hodonín
2.3.2013 - Rozjezdy pro hvězdy. Žúdr. Svatobořice Mistřín
27.4.2013 - Punkovinka 4 Stará Budvarka, Hodonín
25.5.2013 - Punk and Metal Wars fest. Křižanovice u Vyškova
21.6.2013 - Nautilus. Hodonín
14.9.2013 - Punkovinka 6, Stará Budvarka, Hodonín
21.9.2013 - JZD fest, Moravská Nová Ves

8.11.2013 - Budvarka, Hodonín

Bio a historie