Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Entropies progressive-rock / Brno

„Poslechněte první studiovou nahrávku Chenan mastam“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Green Land 182 ×
  • Roya 434 ×
  • Mr. Ambassador 697 ×
  • Chenan Mastam 523 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Violoncello
Nástrojové obsazení: Housle

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Soheil Shadloo - vocal, guitar
Michal Tuček - violoncello
Ester Švábková - drums

Bývalý člen:
Gabriela Povrazníková - violin

Bio a historie

Česko-perská kapela The Entropies: nevšedním spojení orientálních melodií s progressive rockem a netypickou kombinací hudebních nástrojů. Soheil (kytary, setar a zpěv), Michal (violoncello) a Ester (bicí, zpěv) - svou osobitou dávkou entropie vytvářejí společně nezaměnitelnou hudební atmosféru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Entropies: a Czech-Persian band, an unusual combination of oriental melodies with progressive rock all together with an unconventional choice of instruments. With a certain amount of entropy proper to each of the band members - Soheil (guitars, setar and vocal), Michal (cello) and Ester (drums, vocal) - create music of an unmistakable atmosphere.

Fanoušci: 36

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
4 055
Poslechnuto skladeb
1 837
Profil registrován
3.12.2015