The Cheeky Sheep - O kapele | Bandzone.cz

The Cheeky Sheep folk-world music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Bound for Botany Bay (live)
  Nezařazeno
 • Hand In Your Hand (live)
  Nezařazeno
 • Caledonia - nově s dvojhlasy
  Nezařazeno
 • Martin Wynne´s Reel Set
  Nezařazeno
 • Queen of Argyll
  Nezařazeno
 • Caledonia
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Housle
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bodhran
Nástrojové obsazení: Flétna

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

 Irské balady jsou opředeny tajemstvím a jejich konec je mnohdy nejasný. Uslyšíte písně plné lásky, hněvu,  emocí, rebelií, štěstí i neštěstí... a jak už to tak u dobrých příběhů bývá, jejich konec zůstává na Vaší fantazii. 

Bio a historie

Na počátku všeho byla jedna drzá ovce, která měla ráda hudbu. Měla ji tak moc ráda, že svým kopýtkům navzdory se naučila hrát na kytaru. Nejdříve sama a jelikož ovce k ovci sedá, postupem času se přidávaly další a další ovečky. Nebo to byly vrány?
...To je teď jedno.
Vznik naší kapely, stejně jako irské písně, mají jedno společné, jsou opředeny tajemstvím a málokdy se dozvíte, jak to vlastně dopadlo. Navzdory tomu ale uslyšíte písně plné lásky, hněvu, emocí, rebelií, štěstí i neštěstí... a jak už to tak u dobrých příběhů a písní bývá, jejich konec zůstává na Vaší fantazii.