Zas neprehanejte.. bo se budu cervent.. A stejne vas nemam rad ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zas neprehanejte.. bo se budu cervent.. A stejne vas nemam rad ;)
Ty jo, jakozto spoluzakladatel a Prvni xD bubenik tehle kapelky .. musim jenom chvalit.. davaji porad do toho maximum a to je jenom dobre ,gabor ale v jednom ti urcite chybim maximalne :D nemas s kym nahrat videa ala "diskont a parizak" :D nic hodne stesti i dal, a nezapomen ,ten VIP listek mi pak zaridis do te T-Mobile areny :D :P
nářez!!!!včera prostě nejlepší ste byli.....na dalším koncertě musím určitě být:-D.....jo a dík za zahrání nej songu Směr
Všechno už bylo asi řečeno :D .. včera fakt paráda :)
Všechno už bylo asi řečeno :D .. včera fakt paráda :)
jak mě sere že som vás neslyšela :D ty spoje pěkně na nic :D.
...aspon že mám modřinky od Luka :D
(: super...všecko už bylo řečeno ...jen tak dál, těšim se až vás zase někde uslyším ;)
Mazec dneska .. jste fakt excelentní ! :) Bubenik opravdu cupr hraje:D Jen tak dale jste luxus :-*
tyjo tak dneska to byl fakt mazec... ty vase songy fakt nemaji chybu a nazivo to je uplne mega! fakt... a Lukman ma uplne paradni hlas!.. klobouk dolu :)
jo a jeste neco:D:D zlepsili ste se jak prase a bu benik hraje skvele !!!:D...tak..rekl jsem vse co mam na srdci..du spat!:)