The Challenge - Názory | Bandzone.cz

The Challenge pop-punk / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • O prdeli
    Nezařazeno
  • Bohatství
    Nezařazeno
  • Kolem Sebe (live)
    Nezařazeno
  • Společný Boj (live)
    Nezařazeno
  • Směr
    Nezařazeno
  • Za Oknem
    Nezařazeno
  • Ztracený sen
    Nezařazeno
  • Snad Možná
    Nezařazeno
  • Problémy
    Nezařazeno
  • Vzpomínky (live)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Chuligan

Fanouskum dekujete za hlasy?? dyt pulku ste si poslali sami....

Bez profilu

Chuligan

Slova Pop a punk nejdou dohromady... A pokud budou kapely michat tyto dve slova budou i takovi lidi jako jsem ja co to budou kritizovat... Jo hrajte si co vas bav iale nemichejte se do neceho do ceho slovo POP nepatri...

Paja

paneboze o co vam vsem jde?? kazdy si hraje co ho bavi a podle me jsou the challenge dobra kapela a rad si je vzdy poslechnu narozdil od nekterych punkoidnich kapel ktere hrajou radobypunk... tahle kapela ma v nazvu pokud jste si nevsimli POP punk ... takze se starejte o to abyste meli sve fandy a nerypejte do fandu jinych kapel. s pozdravem Pavel.

Bez profilu

...

A kolik vam ze hrajete takove sracky ktere se do toho punku hodne vzdaluji..na co to tu resit jako picisove hudba je udesna a ten zpev taky..lituju fandy teto skupiny

Bez profilu

Vrtulle

Tyvole pane souhlas, mate to v palici pomotane. Tady se navazite do mladych ogaru, co se snazi prorazit s hudbou co je bavi a sam tady vylivate sve zakomplexovane mysleni. Asi nejste dost punkac na to abyste nad tim mavl rukou. Doporucuju zalezt do garaze a jit makat a ne nadavat ostatnim. Peace. Vrtule

Bez profilu

Souhlas

Ahoj kluci...chtel bych vam tu vylicit co si o vasi hudbe myslim..ale nejak nenachazim slov...ono na takovy srackoidni neopunk nejde moc slov vymyslet...rek bych to po anglicku... SHIT... :) ...tak kluci at se vam dari..snad vas v RockMatch porazi..:)...ja osobne fandim Snoplum..protoze to je punk...jo a dik borecci ze ste nas tak krasne z tohodle kola vyradili...a aby ste nenadavali ze nemam odvahu se pod svuj nazor podepsat zdravi vas Olin z NeNe...alijas "chuligan"..hoj

Bez profilu

...

No hnus tohle.... :( nechápu jak mužete někde hrát nic horšího sem ohledně punku neslyšel