Hej fakt moc dobrý,jen tak dále! Určitě pozvu na nějakou akcions do Prostějova.... co říkáte 17.1 zatím asi potvrzení profesor lefebre,dirty talking.... tak si to nechte projít hlavou..... a napiště na kocikova.m@email.cz
zatím se mějte...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hej fakt moc dobrý,jen tak dále! Určitě pozvu na nějakou akcions do Prostějova.... co říkáte 17.1 zatím asi potvrzení profesor lefebre,dirty talking.... tak si to nechte projít hlavou..... a napiště na kocikova.m@email.cz
zatím se mějte...
Zdar borečcii !!!!
Mame tam nějaký nový songy pro představu, tož doufáme, že se budou líbit!!!
Barka
Ahoj však Vás jsem slyšela minulý týden ve Frenštátě.Hrajete dobře , takže si vás přidávám do oblíbených kapel :-)
zdarec vyborny splitko!!! moc se povedlo.... jen tak dál
Baník pičo, ptá se Šimek!! Masně dík za hlasy!!
zdarec pošly mně prosím telofoní číslo,jelikož vás chceme pozvat do tlumáku jestly nechceš veřejně pošly mi to na mejla ten najdeš na stánkách bude to 19 prosince a Jura se raději domlouvá osobně zdarec
zdravím do vyškova...výborná hudba přijedu se na vás kouknout do B29
Zdar chlapi! Doufáme, že už máte odhlasováno!! Co!!?? ;-)
=oD Jjj
Tak to je BOMBA =oD...Bezvadná muzika...Díky za pozvání...Když se ukecám tak dorazím s bandou lidí na nějakej konzík..Uvidíme...Zatím Iwett :oD