Děkujeme
Díky za rock'n'roll night ve Volyni, hrálo se nám dobře;-)
Chtěli bychom také poděkovat za celkový počet 61 hlasů, které sme obdrželi v soutěži na Habeši. Přestože jsme nepostoupili je pro nás 61 hlasů úspěch;-) děkujeme, je to pro nás opravdu velké číslo;-)
Teď se na delší dobu uzavřeme ve zkušebně a zkusíme zapracovat na nějakym tom novym songu... nechceme zůstat jen u Converse Perverse !!! :D
Tak se mějte .. ;-)





