Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thalidomide hardcore-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • LP 2010 - So Strong 13 849 ×
  • LP 2010 - Nobody Knows You & Nobody Wants To 10 173 ×
  • LP 2010 - Stupidity Overgrowth 8 501 ×
  • 2012 - Vše, Co Chtěli Rocker A Ozbrojená Opice Vědět, Ale Při 9 319 ×
  • Rote Zora`s (An open letter to government) 10 891 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Well, Kill all nazis & then ya can screw my mom 10 146 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Základní Věc 6 881 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18

THALIDOMIDE 2017/18

Ciao!

Dlouho jsme tady nebyli, elektronická aktivita nula. V reálném životě THA je ale pravdou opak.  Zatímco probíhá zuřivá debata o redefinici (a)sociálních sítí a jak s váma komunikovat, napíšu něco málo sem. Možná je to naposled, až zjistíme komu to vlastně patří.

Thalidomide nikdy nepřerušili svojí činnost, jsou teď jen zpátky koncertně, nová sestava, nová energie. Ne lepší, ne horší, jiná, autentická, kladoucí důraz na mezilidské vztahy a poté s energií směrem ven, do doby postfaktické, postpravdivé a už to skoro tak vypadá, že pěkně zkurvené. To však nebrání optimismu svého druhu a proto se na vás těšíme v roce 2018, kdy hodláme, navzdory banalitě aktu, oslavit 25 let existence.

Love, peace, anarchy & fun, in a smarter way.

Kzl, José, Lukas, Jyrka  (THALIDOMIDE)Thld leden 2016

Hey you! Yes, You! News from the front.

Leckdy vážné a mnohdy groteskní události loňského léta (kauza Brichta apod.) už částečně pominuly, ale pachuť zůstává. Česko nadále bezpečně obhospodařuje čelní příčky (teď už i mezinárodních) žebříčků týkajících se míry rasové nesnášenlivosti a netolerance obecně. Klidně by se mohl přidat i prim v ignoraci relevantních informací. A to přesto, že máme svoje elektronické přístroje neustále u sebe. Ale to mají zvířata svoje zvonce, značky a kroužky také, a k čemu to jim samým?
THALIDOMIDE jsou na začátku roku 2016 zastiženi - z osobního a kapelního hlediska - ve významné, avšak z hlediska dlouhodobých pokusů o udržování nějakých myšlenek a idejí, v pouze epizodní výměně sestavy. Toto už dnes snad lze prohlásit. A lidé, kteří přicházejí a odcházejí a zase třeba přicházejí a hle, zase odcházejí (dle míry psychické poruchy, která je v umění přece taak důležitá), jsou už navždy nedílnou součástí viru THA. Chtělo by se říct, že už jim to nikdo neodpáře. Stigmaaa!! A mimochodem jim přeju - zdraví!
Na závěr tohoto dílčího období jsme se vypjali k nevídaným výkonům a připravili jsme všechno, co pár psychotiků při částečných smyslech jen připravit může. Tedy: Kromě koncertu 9.1. na 007 (konečně doma) to bude křest našeho společného LP s Empty Hall of Fame, který proběhne buď tedy v rámci oné akce na Sedmě, anebo jednoduše kdykoliv jindy, při nejbližší příležitosti. Dále by to měl být - a teď jsem se sám musel podržet - první ofiko klip v historii THA a to přímo na píseň "Knowledge is a perfect crime(think)", kterážto také vyjde na splitu s Ehof. Hrůza, tohle vidět na kameře, ale aspoň uděláme radost Ministerstvu vnitra, když už nikomu jinýmu. A v neposlední řadě to bude....už asi nic, to je až až. Snad jen....Thalidomide rozhodně nemají v úmyslu končit, mají novou krev, nové nápady, zkoušejí nové věci (doslova) a když bude trpělivost na obou stranách, uvidíme se všude možně i nemožně a my se moc těšíme na konstruktivní destrukci právě u Vás!
Opatrujte se.

kzl

leden 2016


1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18