Thalidomide - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thalidomide hardcore-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • LP 2010 - So Strong 14 245 ×
  • LP 2010 - Nobody Knows You & Nobody Wants To 10 436 ×
  • LP 2010 - Stupidity Overgrowth 8 711 ×
  • 2012 - Vše, Co Chtěli Rocker A Ozbrojená Opice Vědět, Ale Při 9 604 ×
  • Rote Zora`s (An open letter to government) 11 173 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Well, Kill all nazis & then ya can screw my mom 10 372 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Základní Věc 7 087 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18

THALIDOMIDE 2020

Upraveno:

Ciao!

News from the front 2020. Zkusíme co nejstručněji, tak to máte rádi, ne? Zaznamenali jsme, že v rámci společnosti se schopnost tzv. "hlubokého čtení" a stejně tak úspěšné zavnímání o něco delšího a složitějšího textu než je váš dnešní příspěvek na sociálních sítích podle posledních vědeckých výzkumů rapidně zhoršuje. Jinak řečeno, budou z nás blbci. No co už. Část si toho ani nevšimne a druhá část umře, protože jí ta první zabije, tedy pokud jí samou nezahubí přístup k solidaritě a empatii v rámci potrefení Covidem-19. Na tuto práci najmeme pochopitelně kupř. určité fotbalové fanoušky, určité policisty, určité politiky, slušné lidi nebo jiné fašisty. Ano, tribalismus ve své nejhorší podobě a přeměna tzv. sociálních sítí v krabici Pandory, nás za podpory viru neznámého původu ženou po rozpálené Zemi do riadnych sračiek. Tolik pohled z okna zkušebny kde nyní, banálně vzato, vznikají nové písně. Na jaře nás zase po dlouhé době čeká studio, kde pořídíme první část nové desky THA. Hotových je zatím zhruba pět věcí. Koncerty nevime, to asi nikdo. Kulturu, i tu kontra, zastavili v podstatě jako první a pustěj jako poslední. Ale může bejt i hůř. To když nenávist mezi názorovými oponenty, jejichž prezidenty jsou buď bezprecedentní psychopati, nebo různobarevné želé, bude narůstat "exponenciálně", abychom nevybočili z narativu doby. Opatrujte sebe, své blízké a potřebné a uvidíme se někdy, někde. Stay hardcore of the punk, it's funny.

THALIDOMIDE, listopad 2020

Jáchym/Lukas/Jyry/Kzl

P.S. Jako film doporučujeme tentokrát SOCIAL DILEMMA.Thld leden 2016

Hey you! Yes, You! News from the front.

Leckdy vážné a mnohdy groteskní události loňského léta (kauza Brichta apod.) už částečně pominuly, ale pachuť zůstává. Česko nadále bezpečně obhospodařuje čelní příčky (teď už i mezinárodních) žebříčků týkajících se míry rasové nesnášenlivosti a netolerance obecně. Klidně by se mohl přidat i prim v ignoraci relevantních informací. A to přesto, že máme svoje elektronické přístroje neustále u sebe. Ale to mají zvířata svoje zvonce, značky a kroužky také, a k čemu to jim samým?
THALIDOMIDE jsou na začátku roku 2016 zastiženi - z osobního a kapelního hlediska - ve významné, avšak z hlediska dlouhodobých pokusů o udržování nějakých myšlenek a idejí, v pouze epizodní výměně sestavy. Toto už dnes snad lze prohlásit. A lidé, kteří přicházejí a odcházejí a zase třeba přicházejí a hle, zase odcházejí (dle míry psychické poruchy, která je v umění přece taak důležitá), jsou už navždy nedílnou součástí viru THA. Chtělo by se říct, že už jim to nikdo neodpáře. Stigmaaa!! A mimochodem jim přeju - zdraví!
Na závěr tohoto dílčího období jsme se vypjali k nevídaným výkonům a připravili jsme všechno, co pár psychotiků při částečných smyslech jen připravit může. Tedy: Kromě koncertu 9.1. na 007 (konečně doma) to bude křest našeho společného LP s Empty Hall of Fame, který proběhne buď tedy v rámci oné akce na Sedmě, anebo jednoduše kdykoliv jindy, při nejbližší příležitosti. Dále by to měl být - a teď jsem se sám musel podržet - první ofiko klip v historii THA a to přímo na píseň "Knowledge is a perfect crime(think)", kterážto také vyjde na splitu s Ehof. Hrůza, tohle vidět na kameře, ale aspoň uděláme radost Ministerstvu vnitra, když už nikomu jinýmu. A v neposlední řadě to bude....už asi nic, to je až až. Snad jen....Thalidomide rozhodně nemají v úmyslu končit, mají novou krev, nové nápady, zkoušejí nové věci (doslova) a když bude trpělivost na obou stranách, uvidíme se všude možně i nemožně a my se moc těšíme na konstruktivní destrukci právě u Vás!
Opatrujte se.

kzl

leden 2016


1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18