Zdar pánové,
ta deska je fakt výborná. Těším se na společnou Plzeň.
Ať to hraje.
Kosi
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar pánové,
ta deska je fakt výborná. Těším se na společnou Plzeň.
Ať to hraje.
Kosi
♥!!! vic slov k albu netreba
Zdarec !!
Chlapci chválím, moc pěkné !!!
Doufám že si společně co nevidět brnknem ???
Čus Buchtass.
vcera pekne panove, snad zase nekdy
To nás velice těší! Dáme si extra záležet :)
-rosťa-
Zdarec makovci !!!
Velká pochvala, i v oslebení pěkný set, a velké poděkování za koncert a výborné těstoviny. Už se těším na další.
Dík Buchtass a LBDM.
Děkujeme klukům z LE BAIN DE MAID a AT THE TREE za včerejší hrani.
Děkujeme za skvělou akci .A budeme se těšit na nějakou další společnou .