Tak Co? - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tak Co? rock / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Kobry 482 ×
 • Lůzr 71 ×
 • Maluj mě 55 ×
 • Požehnání 526 ×
 • Bowiemu 351 ×
 • Error 381 ×
 • Dvě staré dámy 369 ×
 • Občas hledím do vesmíru 267 ×
 • Lampión 246 ×
 • Duše v blbým těle 287 ×
 • Na dně mých talířů 240 ×

Fanoušci: 13

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
8 157
Poslechnuto skladeb
4 453
Profil registrován
18.11.2015

Novinky

Než srdce okorá

Upraveno:

A že jsme včera s kapelou privátně slavili master naší první desky, dnes ji slavíme veřejně prvním oficiálním klipem k písni NEŽ SRDCE OKORÁ. Tento song je zároveň otvírákem celý desky. A jsem rád, že pozvání k účinkování přijali všichni, kteří v klipu jsou a nestyděli se projevit, neměli to totiž vůbec lehký. Prostě jsme jim pustili píseň a řekli jim, ať se chovají k sobě tak, aby bylo vidět, že se mají prostě a obyčejně rádi. A všichni do toho šli. Včetně mých rodičů, což mně osobně udělalo velkou radost. Ale skvělí byli všichni. Takže jsem moc rád, že můžeme takhle poděkovat Jitka Szabo, Fety Teschlerová, Karla Korytarová a Marek Novotný, Helena a Petr Zikmundovi, Soňa a Jaromír Klouzalovi, Simona Faltýnková a Luke Dinner a Tomáš Drahomíra Hrbkovi. A Kamil Kamishar Zajíček děkujeme za kameru a postprodukci. A samozřejmě moc děkujeme Agnes Cihrlíková, naší nejvěrnější fanynce, kterou jsme ještě osobně nikdy neviděli, ale jejíž duch se nad námi všemi během natáčení elegantně vznášel. A vlastně: ještě musíme poděkovat Hana Lamatová a Mara Dona, protože jsme to točili na jejich výstavě v Arcidiecézním muzeu a použili k tomu jedný vychytávky, kterou oni dva iniciovali. A víc už neprozradím. Dámy a pánové: NEŽ SRDCE OKORÁ!

https://youtu.be/wIXxemStRvk


Požehnání

Ne vždy musí téct krev, ale v tomhle songu jde opravdu o hodně, dalo by se říci, že jde až na dřeň a krev je horká, tak ochutnávejte opatrně :-)

K tomuto songu byla přímou inspirací maminka našeho basáka a textaře, davida Hrbka, která mu s bráchou v době puberty kladla na srdce, ať domů dotáhnou nějakou holku z rodiny, která chová prasata, protože ty jejich matka po gurmánsku miluje. "Myslete taky na mě," říkala vždycky. To jí ani jeden ze synů nesplnili, ale aspoň tahle píseň, kterou s kapelou končíme naše koncerty, je takový malý odškodnění. Jako host se v songu objeví herečka Švandova divadla Klára Cibulková. Díky, Klárko!

https://youtu.be/o3R8suAET_U


Seriály

Milí kamarádi a fanoušci!

Zveřejňujeme další píseň z naší chystané desky. Tentokrát jsme se ke klipu spojili s vizuálním umělcem Jiřím Davidem. Song jsme točili ve studiu Švandova divadla pod vedením Pavla Holého, na mixu a masteru pracoval skvělý Petr Zikmund v Ziki Records (2020).

https://youtu.be/lRjNLEHtysc

Stay tuned, protože brzo zase něco přijde...