Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sun Was Turned Off djent-metalcore / Jirkov

„New single!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Dohromady jsme se dali na přelomu září a října 2013. Ze začátku jsme byli tři: Vojta Meduna, Pepa Šlaj a Kuba Vaněk. Chodili jsme spolu v té době do třídy a tak jsme spolu začli hrát. Ze začátku jsme si řekli, že budeme hrát nějakej ten punkrock, ale rychle nás to přešlo a s písničkou Death is coming for you jsme se dali na cestu coru. 

Někdy na konci zimy se k nám přidal Petr Rauscher na postu baskytaristy. Vymýšleli jsme nový a nový materiál a zároveň se snažili zlepšovat. Do toho k nám přišel vokálista Martin Bylina a tak jsme nějakou chvíli byli konečně v pěti. S Martinem jsme před prázdninami skončili, kvůli neshodám a tak jsme byli zase ve čtyřech. Kuba odložil kytaru a postavil se pouze za mikrofon, protože je moc velká lama na to, aby řval a hrál zároveň. 

Na konci léta nás čekal náš první koncert Na Letňáku v Chomutově, kde si nás všimnul náš nynější baskytarista Franta Szilvási a napsal nám, jestli by nemohl vzít post druhého kytaristy. V té době nás ale opustil Petr kvůli dojíždění a neshodám se zbytkem kapely a tak vzal Franta do ruky basu. 

Takto jsme hráli asi rok, když odešel zas i Franta. Nakonec se ale přidal druhej kytarista Deny Puška a na basu s náma začal hrát náš kamarád a rovněž spolužák Tomáš Kryl.

Momentálně se snažíme hrát co nejvíce koncertů, hráli jsme v Litvínovské ponorce, několikrát v Chomutovské Lípě, nebo v Kryrech, kam si nás už několikrát pozvali a na několika dalších místech. Zároveň stále pracujeme na novém materiálu, nahrávání Dema. Do budoucna plánujeme hrát a hrát a hrát! 

Pokud byste si nás chtěli poslechnout, sledujte naší Facebook stránku https://www.facebook.com/SWTOJv , kam píšeme o všech našich koncertech a novinkách v naší kapele. 

YES WE DO

- Sun Was Turned Off