Streetmachine - Názory | Bandzone.cz

Streetmachine hardcore-metal / Pardubice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kovanej (2019)
    Nezařazeno
  • Sever (album KULT 2014)
    Nezařazeno
  • Tři směny - album KULT (2014)
    Nezařazeno
  • Nebudu stejnej - album KULT (2014)
    Nezařazeno
  • Hrdý NANIC (2013) SM + Locomotive, feat. Pasta
    Nezařazeno
  • Hymna ztracených duší feat. Ozy [singl 2013]
    Nezařazeno
  • Démovi v nás [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Na to mi nesahej [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Ber nebo nech bejt feat. Angelo (The Vendetta) [CD Ber nebo nec
    Nezařazeno
  • Osudová feat. Ďula [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Udelam si z domu sibenici feat. Dodo [CD Ber nebo nech bejt 201
    Nezařazeno
  • Peca nam spadla [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Napospas [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Nejsem ten [Svet Te Soudi CD] - 2008
    Nezařazeno
  • Dostavat a padat [Svet Te Soudi CD] - 2008
    Nezařazeno
  • Cena pravdy [Cena Pravdy CD] - 2005
    Nezařazeno
  • Prodej [Realita CD] - 2003
    Nezařazeno
  • Jdi dál [Konec Hry CD] - 2002
    Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Šárii

Zdraviim...jste dobrý moc se mi vaše hudba líbí.:))..snad třeba někdy zavítáte k nám na vysočinu:))nejlépe do H.Brodu:-D..mějte se fajně:))

Bez profilu

STREET MACHINE

CROSSCHECK----->JO ZVUK NA HOVNO, ALE JINAK V KLIDU....TESIM SE NA PRACI VE STUDIU

ROCKERKAMONIKA----->TAK TO SES TY S TEMA PODPISAMA??:-)

FILTHYMINDS--->DOUFAM, ZE SE UVIDIME 6.12. V PARDUBICICH...SPANI MATE ZAJISTENY

SCHLAK--->HELE ANI NEVIM, KOLIK STOJI, MELI JSME TO TROCHU JINAK....ALE NAPISU TI DO LABOGY A DAM VEDET.

SMC

Schlak

zdravím vás chlapy až z teplic,dobrá masírka.
dovoluji si uložit do oblíbených.
davide prosímtě na kolik u nás , vyjde hlava laboga,model mr.hector duo master,100w,ja na stránkách laboga, nemůžu cenu najít,díky a at to hraje.
pokuston
www.schlak.wz.cz

Filthyminds

Čau pekelníci! Díky moc za akci v sobotu, myslím, že se povedla ve všech směrech :-) respekt Honzovi, že to dal nemocnej, btw. ten rum snad pomohl ;-) ještě jendou dík a ať se daří!!! Těšíme se zase někdy na společnou akci ahoooj!!! Wata + FM

rockerkamonika

zvuk příšernej,ale jinak...kalepelky uplně luxusní,ale lepší by to bylo třeba v trpaslíkoj..a jinak děkuju za paličku,podpisy,a vubec...a sem ráda,že nemám praxi,jinak bych to musela vydrhnout,a liháč moc nejde...:-(
a někdy zas dorazte
papa monika

Crosscheck

Hoya parto!!! Tak zas nám moc nevyšel sál a hlavně zvuk, ale tahnx a super hc řežba. Do 3tice to musíme udělat luxus..! A´t se daří..83

rockerkamonika

a ještě:kolik chcete za cédečka?bych si náký koupila,ale prachy se mě nějak extra nedržej...a navíc v sobotu je další akce,tak snad to nemáte nějak předražený....

1 2 3 4 5 68101316202530354044474951 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68