Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stratocluster psychedelic-jazz / Praha

„"Supernova české avantgardy" vydává CD u Polí5!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Stratocluster vydává CD u Polí5!

Upraveno:

???????????????????? ????????????????????????

Klíčová událost kulturní sezóny: Stratocluster KONEČNĚ vydává desku u Polí5. Dělali jsme na tom tři roky, z nichž jsme většinu strávili probíráním tun nahrávek a pomalým kouskovatým střihem. Na konci je hodinová vachrlatá kopa zvuku, se kterou se už musíte poprat sami.

Éternagy by Stratocluster

Zkusili jsme vám proto alespoň vytvořit ideální podmínky, a to 22. 4. v Kině Ponrepo. Nejdřív budou promítat Argentum vivum (Jan Daňhel + Martin Ježek), pak pokřtíme, pak poslechnem. Krásné CD bude k dostání za zvýhodněnou cenu.

2.5. si nás pak budete moci užít na koncertě v Klubu Kaštan ve společnosti tria NTS.

 

???????????????????? ????????????????????????

Moc díky všem, kdo se podíleli! Jmenovitě a odzadu Josef Jindrák (trpělivost a všechno), Anastasia Vrublevská (ATYP; grafický design), Michal Rataj (mastering), Marek Poledna (pomoc ve studiu), Honza Kulka (střih), Jan Faix (eine Schnitzelsista), Tomáš Mika (klouby a kosti), Lucie Páchová (šlachy), Naroslav Joga (uéééééé...), Ondřej Komárek (Rapid v prvním kole), Mikuláš Mrva (průměrný věk kandidáta KSČM v komunálních volbách), Prokop Jelínek (ťinnnnng).

???????????????????? ????????????????????????


Recenze Jablek hrušek a meotarů v HIS Voice!

"Od jiných improvizačních uskupení se Stratocluster liší nejen šílenou hrou na banjo nebo ústy vydávanými zvuky (zpěv to opravdu není), ale hlavně ničím neskrývanou a všudypřítomnou radostí ze společného šumaření.

(...)

Receptu na smažený řízek se nedočkáme, v osmnáctivteřinovém tracku 10-01 je pouze nakousnut, zato se v následujících eskapádách dočkáme velmi zodpovědně provedené hudební lobotomie. Humor se do bouřlivě kvasící improvizace vkrádá s náležitou grácií a přes veškeré estrádní kamikadze nejde o prvoplánovité bavičství. Cirkus bez zvířat snad bude do budoucna docela dobře udržitelný model, návštěvníci mohou ke své radosti dráždit a přikrmovat heretické jazzmany ze Stratoclusteru."

celé zde: http://www.hisvoice.cz/clanek_2398_stratocluster-jabka-hrusky-meotary-count-portmon-sony-tcm-359v.html