Strahov - O kapele | Bandzone.cz

Strahov rock-rock'n'roll / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • RODNÁ HROUDA
  Nezařazeno
 • NELÁMEJ HŮL
  Nezařazeno
 • PARAGRAFY LÁSKY
  Nezařazeno
 • CYRANO Z BERGERAKU
  Nezařazeno
 • FUNEBRÁCKEJ VŮZ
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela STRAHOV 

Hudební skupina vznikla v lednu roku 1993, působí tedy nepřetržitě celých 20 let, zaměření kapely je na melodickou taneční rockovou muziku, rockandroll. Kapela STRAHOV hraje převážně převzatý anglicky zpívaný repertoár od 60.let do současnosti, určitou část tvoří i vlastní skladby, převážně s texty Jiřího Žáčka. Vzhledem k orientaci na taneční hudbu skupina dlouhodobě spolupracuje s mnoha agenturami, které organizují velké společenské akce, firemní párty, městské slavnosti a další, kde je tento styl hudby velmi žádaný a vítaný.

Tradiční "domácí hřiště" měla kapela STRAHOV dlouhá léta v kultovní restauraci "Na Slamníku", kde pravidelně pořádala svoje taneční rockové párty, v poslední době tyto akce omezila na  2-3krát do roka, střídavě s rockovým klubem KAIN. Naopak větší procento vystoupení nyní zaujímají venkovní akce na městských slavnostech, nebo další lokální akce v regionech ČR, různé soukromé akce, apod.  

Kapelu si můžete objednat na svoji privátní oslavu, firemní párty nebo jinou společenskou akci, délka vystoupení je dle dohody, možné je např. hodinové vystoupení v rámci celovečerního programu, ale i samostatné účinkování jako hlavní kapela na akci v trvání 4 - 5 hodin, např. privátní oslavy, výročí firem, plesy, taneční zábavy. Veškeré potřebné informace jsou k nalezení na webovských stránkách, včetně repertoárového listu, referencí, krátkých zvukových ukázek, apod. Ceny za vystoupení jsou vždy dohodou dle rozsahu akce, podle místa konání ve vzdálenosti od Prahy a také na základě potřebného ozvučení, kapela může pro akce menšího rozsahu použít i vlastní PA system.

Spolupracujeme :  Agentura HELAS, KRM Company, PERUDAN, Ag.MEJSNAR, DREAM Production, Ag.THOMAS, Agentura SUSA, P.M. klub, hudební klub KAIN, atd.

Vybrané reference : ZENTIVA, KOOPERATIVA, PHILIPS, HENKEL, HC SPARTA PRAHA, DHL, PSJ Holding, HC Dukla Jihlava, Česká pojišťovna, Auto KELLY, HARLEY Club, P.K. Solvent, HUDY Sport, LOBBY ČR, Radio BEAT, AKC ČR a spousta dalších.  

 

Bio a historie